آشنایی بیشتر با پرایس اکشن جبل عاملی | ویدیو شماره 17

آشنایی با پرایس اکشن جبل عاملی

آشنایی با پرایس اکشن جبل عاملی در این ویدیو کامل بررسی می شود.

حتما تا به حال شنیده اید که معامله گران  آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی از هیچ روش تحلیل تکنیکال ( مالی کلاسیک ) اعم از:

انواع و اقسام الیوت، گن، چنگال اندروز، بیل ویلیامز، هیکن آشی، ایچیموکو، الگوهای هارمونیک، الگوهای کلاسیک و… استفاده نمی کند و همین طور از هیچ ابزار تحلیل تکنیکال مثل : فیبنانچی، کندل استیک، انواع و اقسام اندیکاتور و اسیلاتور و… .

معامله گران ما فقط با استفاده از پرایس اکشن جبل عاملی و در کمتر از 10 ثانیه بدون استفاده از هیچ ابزار و یا روش تحلیلی دیگری، هر بازاری را می توانند آنالیز کنند و متوجه شوند که آیا در آن بازار خریدار هستند یا فروشنده و یا باید صبر کنند تا موقعیت بهتری شکل بگیرد.

 پرایس اکشن جبل عاملی توانسته است تا الان رضایت خاطر تمام کسانی که تا به حال در دوره های آموزشی ما شرکت کرده اند را کسب کند که می توانید از بخش نظرات و تجربیات دیگران، این مورد را ببینید.

این نوع تحلیل کاری به گذشته قیمت ندارد و بر اساس اتفاقاتی که همین لحظه در بازار مورد نظر در حال وقوع است پروسه آنلایز را انجام میدهد. در واقع شما را با معامله گران بزرگ و موثر بازار همراه می کند و به شما می گوید که چه طور همان معامله ای را انجام دهید که آنها در حال انجام آن هستند.

توضیحات بیشتر و تکمیل تر در موردآشنایی با پرایس اکشن جبل عاملی ، از زبان احمدرضا جبل عاملی، مدرس و معامله گر پرایس اکشن جبل عاملی بشنوید.

 

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 2 =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉