آموزش نصب کوانتاور (Quantower) راه اندازی کوانتاور (Quantower)

در اینجا قصد داریم آموزش نصب کوانتاور را با هم دنبال کنیم که سیستم مورد نیاز و 3 مرحله ساده برای نصب موفق این پلت فرم در زیر ارائه شده است.

 • سیستم مورد نیاز
 • مراحل نصب
 • حذف نصب

پس از دانلود اپلیکیشن Quantower از وب سایت آماده شروع فرآیند نصب می شوید. در اینجاست که ما باید تفاوت بین “مراحل نصب Quantower” و فرایند نصب پیش فرض Windows را که اکثر کاربران به آن عادت دارند، را شفاف کنیم.

برای دانلود کلیک کنید.

برای مشاهده آموزش دانلود و نصب ویدیو زیر را مشاهده کنید:

پلتفرم کوانتاور Quantower فایل های خود را در پوشه های سیستم (AppData یا Program Files) مربوط به  سیستم عامل کپی نمی کند و همچنین تغییرات را در رجیستری سیستم رایت نمی کند.

چه جالب!! می توانید کوانتاور را روی فلش کپی کرده و هرکجا که دوست دارید ببرید و استفاده کنید.

منظورمان از این حرف چیست؟

این برنامه، یکپارچگی سیستم عامل را نقض نمی کند و در صورت حذف، هیچ گونه اثری از حضور خود بر روی رایانه شما باقی نمی گذارد. “نصب کننده ی” Quantower به معنای واقعی کلمه، فایل ها را به پوشه مشخص شده توسط کاربر، استخراج (extract) می کند.

این روش به شما اجازه می دهد تا Quantower را روی درایو قابل جابجایی، ذخیره و راه اندازی کنید. تا در هر رایانه دیگری به عنوان برنامه قابل جابجایی (portable) استفاده شود. وقتی می خواهید Quantower را با همه تنظیمات آن به رایانه دیگری منتقل کنید، این کار برای شما راحت خواهد بود. فقط لازم است پوشه Quantower را کپی کرده و در جایی که نیاز دارید paste کنید.

سیستم عامل مورد نیاز جهت نصب پلتفرم کوانتاور


 • ویندوز 10
 • NET Framework v.4.8
 • فضای دیسک مورد نیاز – 1 گیگابایت (بسته به حجم سابقه بارگذاری شده)
 • سخت افزار مورد نیاز Quantower بستگی به این دارد که با آن چه کاری انجام می دهید. اکثر سیستم های دسک تاپ می توانند Quantower را بدون هیچ مشکلی اجرا کنند.
 • مشخصات سخت افزاری زیر، برای داشتن یک سیستم سریع بسیار توصیه می شود:
 • 16 گیگابایت RAM، حداقل CPU 4 هسته ای و SSD (درایو solid state). 

مایکروسافت، پشتیبانی از ویندوز 8 و ویندوز 7 را به طور رسمی متوقف کرده است، بنابراین ممکن است این سیستم عامل، شروع به کار نکند یا اشتباه کار کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نسخه های پشتیبانی شده، لطفاً به وب سایت رسمی مایکروسافت مراجعه کنید.

توصیه می کنیم از ویندوز 10 استفاده کنید.

آموزش نصب کوانتاور ( Quantower)


آموزش نصب کوانتاور | Quantower چارتیکال جبل عاملی
 1. بعد از دانلود فایل، Quantower.exe را راه اندازی کنید.
 2.  پوشه ای را برای استخراج فایل های برنامه انتخاب کنید.
 3.  پس از اتمام فرآیند استخراج، این پلتفرم به طور خودکار در حالت Info Mode و با فضای کاری پیش فرض راه اندازی می شود.
 •  لطفاً توجه داشته باشید که ممکن است نیاز باشد تا در تنظیمات فایروال خود، اجازه ورود و خروج برای فایل Starter.exe  (فایل اجرایی اصلی ترمینال Quantower) را بدهید
Default Workspace پلتفرم کوانتاور پرایس اکشن جبل عاملی

حذف نصب


در صورت نیاز به حذف برنامه، کافی است پوشه ای را که دارای تمام فایل های برنامه است حذف کنید. همچنین می توانید قبل از حذف برنامه، با کپی پوشه تنظیمات (قرار گرفته در پوشه Quantower). تنظیمات شخصی (اطلاعات اتصال و فضاهای کاری) خود را حفظ کنید. این پوشه ی تنظیمات را می توان بعداً و نصب دوباره کوانتاور در پوشه آن paste کرد و استفاده کرد.

همچنین می توانید به (Backup & Restore manager) مراجعه کنید تا از تنظیمات خود در یک فایل، نسخه پشتیبان تهیه کرده و بعداً آنها را بازیابی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 2 =