آیا مدل پرداخت از طریق اشتراک و رمزارز، شبیه هم هستند؟

Subme آیا مدل پرداخت از طریق اشتراک و رمزارز، شبیه هم هستند؟

مدل پرداخت با اشتراک، در حال تبدیل شدن به محبوب ترین مدل پرداخت در دنیای دیجیتال است و حتی بزرگترین شرکت ها نیز مدل کسب و کار خود را تغییر می دهند (مانند فتوشاپ). Subme.Cash طرحی برای تغییر نحوه کار با روش مقرون بصرفه اشتراک دارد.

Subme پروژه ای است که دنیای رمزارزها و صنعت پررونق اشتراک را در هم آمیخته است و می خواهد نحوه برخورد ما با بازار تجارت الکترونیکی را تغییر دهد. هدف Subme، سهولت در مدیریت اشتراک هایی مانند Spotify یا Netflix از یک اپلیکیشن واحد و استفاده از این مدل اشتراک برای فروش محصولات فیزیکی یا مالی است. این پروژه در حال حاضر بیش از 5/1 میلیون دلار فروش خصوصی و اولین فروش عمومی  را کسب کرده است و در تاریخ 29 ژوئیه، دور نهایی فروش توکن SUB در آن آغاز می شود. برای شرکت در لیست سفید آن، در وب سایت Subme.Cash ثبت نام کنید.

Cryptonomist این فرصت را داشت که با بنیانگذار Sumbe، آدام لارسون، در مورد آینده صنعت رمزارز و بازار اشتراک صحبت کند.

آدام لارسون یک کارآفرین سریالی، مبتکر Subme است. او به عنوان مدیر ارشد فناوری Workeo، استعداد برتر در زمینه پیشرو شرکت های IT و بلاکچین را کسب کرد. مدیر عامل شرکت Explorey S.A، یک شرکت مدیریت تجارت الکترونیکی با محصولات منحصر به فرد است

ایده پشت پرده این پروژه

سلام آدام! می توانی درباره نحوه ایجاد ایده Subme بیشتر بگویی؟

آدام لارسون (AD): Subme.Cash، با ناامیدی کار خود را شروع کرد. حسی که احتمالاً بسیاری از ما هنگام تلاش برای لغو اشتراک محصولات SaaS داریم. در مورد من، مشکل در لغو سرویس Tidal  (پخش موسیقی) من بود. روند کار آسان نیست و با تأیید خاتمه اشتراک، ما به یک نظرسنجی منتقل می شویم. تکمیل این نظرسنجی به این معنی است که می خواهیم دوباره به اشتراک در این پلتفرم برگردیم. خیلی پیچیده است. اگر یک برنامه داشته باشیم که بتوانیم همه اشتراک های خود را در یک مکان مدیریت کنیم. زندگی ما بسیار راحت تر خواهد بود.

 از طرف دیگر، Subme  در حین اداره شرکت های کاواها و وورکیو، جایی که من ارزش بازار اشتراک را آموخته ام، مورد توجه قرار گرفت. علاوه بر راحتی مصرف کننده  در دریافت کالای مورد نیاز خود، اشتراک از طرف سازنده یا خرده فروش بسیار مطلوب است. آنها به شما امکان را می دهند تا سرمایه گذاری های آینده را برنامه ریزی کرده و درآمد آینده را تخمین بزنید. زیرا قوانین متفاوتی نسبت به خرید یکبار مصرف دارند. ما مایل هستیم انقلابی در بازار اشتراک ایجاد کنیم. که به مردم این امکان را می دهد تا نه تنها در محصولات SaaS بلکه در محصولات فیزیکی یا سرمایه گذاری مشترک شوند.

اشتراک چه محصولاتی را می توانید در پلتفرم Subme به دست آورید؟

 Subme در بلند مدت می خواهد توانایی اشتراک تقریباً هر محصول یا سبد کالایی را که به صورت مکرر خریداری می کنیم، ارائه دهد. اولین محصولات موجود در این پلتفرم مربوط به صنایع غذایی (به ویژه غذاهای فوق العاده) خواهد بود. و سپس به صنعت تناسب اندام، مواد آرایشی، کتاب ها و معرفی سبد های تأثیرگذار گسترش خواهیم داد. گام بعدی معرفی امکان سرمایه گذاری در مدل اشتراک است. همانطور که به طور گسترده ای شناخته شده است. یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری در بیت کوین، استراتژی میانگین هزینه دلار است. این روش برای کاربر دشوار است زیرا نیاز به منظم بودن دارد – ما می خواهیم آن را تغییر دهیم.

سبد های اینفلوئنسر چیست؟

سبدهای اینفلوئنسر مجموعه ای از محصولات است که توسط شخص یا سازمانی (به عنوان مثال یک باشگاه فوتبال) انتخاب شده است. که ما می توانیم برای خود یا برای هدیه سفارش دهیم. به عنوان مثال، مکمل های غذایی استفاده شده توسط آنا لواندوفسکا، یا کیت های فن که توسط یک باشگاه فوتبال انتخاب شده اند.

دنیای رمزارز و اشتراک ها

شما یک مدل کسب و کار جالب دارید، با این حال، چگونه همه اینها با رمزارز جمع می شوند؟

دنیای رمزارزها، فرصت های زیادی را ارائه می دهد که مربوط به آزادی سرمایه و ماهیت جهان در حال تغییر این صنعت است. با مشارکت با بزرگترین مقام در اروپای مرکزی Bitcan، ما می توانیم فروش اشتراک رمزارز را ارائه دهیم. توکن Subme Cash ($ SUB) در این پلتفرم ادغام می شود و سود شرکت را به همراه دارد. در پایان هر سه ماهه، 5٪ از درآمد شرکت به خرید از این بازار و خرج کردن توکن های SUB اختصاص می یابد. به این ترتیب $ SUB یک توکن تورم زا خواهد بود.

همه اعضای تیم ما سالهاست که درگیر بازار رمزارز هستند، و فقط به عنوان سرمایه گذار فعال نیستند. بارتک بیلیکی به عنوان توسعه دهنده بلاکچین، با بسیاری از پروژه های رمزارز شناخته شده همکاری کرد و trinity.io را ایجاد کرد. میکائیل آدامسکی، بخشی از BeInCrypto بود و با GamerHash، DIA یا BlockStamp کار می کرد.

آیا کاربران Subme باید تحت KYC قرار بگیرند؟

ما با مشارکت با Bitcan، قادر خواهیم بود پلتفرمی را فراهم کنیم. بدون اینکه در اکثر موارد نیاز باشد خودمان را تأیید کنیم. البته، در اینجا محدودیت های زیادی وجود دارد. اما معاملات رمزارز / فیات قرار است بین صرافی رمزارز و Subme انجام شود. نه بین سهامدار فردی و خرد، که روند کار را آسان تر می کند.

چگونه این پروژه تحت تأثیر بازار نزولی قرار خواهد گرفت. و باعث شد بسیاری از آلت کوین ها طی چند هفته گذشته به پایین سقوط کنند؟

خود پروژه و انجام وظایف نقشه راه، خوشبختانه تحت تأثیر بازار قرار نمی گیرد. اگرچه البته کار در بازار صعودی بهتر از بازار نزولی است. Subme ایده ای مبتنی بر تجارت واقعی است و به همین دلیل نگران نوسانات قیمت نیست. همین امر در مورد سرمایه گذاران Subme Cash نیز صادق است. آنها در معرض سود طولانی مدت Subme قرار می گیرند. که به این ترتیب توکن SUB را از بازار خریداری می کنند.

طبق پیش بینی من، رونق رمزارز پس از تعطیلات دوباره برمی گردد. گرچه متأسفانه این احتمال وجود دارد که روند آن تحت تاثیر موج های بعدی COVID-19. و اقدامات بی پروای بانک های مرکزی و دولت ها قرار گیرد.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + چهارده =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉