chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

آیا کنفرانس بیت کوین میامی، خبر از سونامی رمزارز خواهد داد؟

آیا کنفرانس بیت کوین میامی، خبر از سونامی رمزارز خواهد داد؟

کنفرانس بیت کوین دیروز به پایان رسید. برخی از اظهارات همانند سخنان نایب بوکلله، شهردار السالوادور تاثیرگذار بود و نوید معرفی قانونی برای تبدیل بیت کوین به یک رمزارز قانونی قابل پرداخت در کشورش را می داد. این اظهارات صورت گرفته، این کنفرانس را به یک کنفرانس پیشرو برای پیشرفت رمز ارز تبدیل کرد.

می توان گفت یک سال برای برگزاری کنفرانس Bitcoin 2021 تلاش شد و سرانجام دیروز در میامی برگزار شد، و نتیجه آن، موفقیت چشمگیری به همراه داشت. این کنفرانس در طی دوره ای آغاز شد که دید بسیار منفی به  رمز ارز اول، یعنی بیت کوین وجود داشت. افت دو ماهه قیمت بیت کوین، از بالاترین نرخ آن در آوریل، منجر به نصف شدن ارزش آن تا اواسط ماه می شده است.

چین، ایلان ماسک و سایر عوامل منجر به کاهش عمده قیمت این رمز ارز شده است. با این حال، برخی از مفسران حدس می زدند که روند صعودی این بازر که از ماه مارس سال 2020 آغاز شده بود، خیلی زیاد و خیلی سریع رخ داده بود.

فرانسیس سوارز، شهردار میامی، کنفرانس را آغاز کرد و اعلام کرد که می خواهد شهرش رمزارزها را بپذیرد و به شهری تبدیل شود که روی پیشرفت های فناوری تمرکز دارد.

رون پل، نماینده مجلس، کاندیدای ریاست جمهوری سابق، و آزادیخواه مشهور، در مورد اصول آزادی و آزادی پول صحبت کرد. وی تفاوت بین آزادی و “پول آزاد” را توضیح داد، و به توزیع پول “جعلی” توسط دولتش اشاره کرد.

“این روزها پول آزاد زیادی در آنجا وجود دارد و همه جعلی هستند و اینها همه فساد سیاسی است و پول آزاد به این معنی است که آنها آن را چاپ می کنند یا می دزدند. این راه کار جواب نمی دهد و کشور را فقیرتر می کند”.

مایکل سیلور و مکس کایزر برای “چت داغ” به صحنه آمدند. سیلور اعتراف کرد که “تازه کار” است زیرا او فقط یک سال پیش، اولین بیت کوین خود را خریده است. با این حال، او نقل قول های عمده ای در مورد بیت کوین برای مخاطبان داشت، از جمله:

“بیت کوین 8 میلیارد انسان را به هم پیوند می دهد، صد میلیون شرکت را به هم پیوند می دهد، جهان را در حوزه های قضایی سیاسی هماهنگ می کند و عقلانیت را به کل سیستم مالی برمی گرداند، و آزادی و حقوق مالکیت را به کل نژاد بشر باز می گرداند.”

جک دورسی بعدا از او وارد صحنه شد و در مورد این موضوع صحبت کرد که چگونه، اگر او مدیر عامل Square و Twitter نبود، روی بیت کوین کار می کرد. او حتی فراتر از این صحبت، گفت که اگر بیت کوین به کمک بیشتری نیاز دارد، او شرکتهای خود را برای کمک به رمزارز شماره یک رها خواهد کرد.

او در مورد ساخت “یک پول بومی برای اینترنت” صحبت کرد، و اینکه او و شرکت هایش برای رسیدن به این هدف تلاش خواهند کرد.

“این درک که ما سرانجام ارزی داریم که می تواند در هر نقطه از کره زمین قابل معامله باشد بسیار باورنکردنی است و آنچه باعث پیشرفت می شود بسیار ذهن انسان را درگیر می کند و من می خواهم تمام تلاش خود را انجام دهم تا اطمینان حاصل کنم که این اتفاق می افتد “

با این حال، احتمالاً بزرگترین خبری که مطمئناً در سراسر دولتها و بخش مالی جهانی سرو صدا خواهد کرد، خبر اعلامیه در یک ویدیو پخش شده در کنفرانس توسط ناییب بوکلله، رئیس السالوادور، مبنی بر معرفی  قانونی است که بیت کوین را به نوعی پول قانونی در کنار دلار در کشور آمریکای مرکزی تبدیل خواهد کرد.

این قانون باید توسط مجلس قانونگذاری ال سالوادور تصویب شود، اما با توجه به اینکه این نهاد توسط حزب Bukele’s New Ideas کنترل می شود، احتمالا این لایحه به تصویب می رسد.

ایده نحوه کار این سیستم جدید پیشنهادی این است که السالوادور تیمی از “رهبران بیت کوین” را جمع کرده است، که به ساخت سیستم مالی جدید با استفاده از بیت کوین به عنوان “لایه اصلی” کمک خواهد کرد. همکاری با شرکت کیف پول دیجیتال Strike بخشی از این تلاش برای ایجاد زیرساخت های آن خواهد بود.

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اطلاع رسانی ارائه شده است. این مقاله را به عنوان مشاوره حقوقی، مالیاتی، سرمایه گذاری، مالی یا سایر موارد در نظر نگیرید.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 3 =