chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

اتریوم به رکورد شکنی خود ادامه می دهد

اتریوم به رکورد شکنی خود ادامه می دهد، قیمت اتریوم برای اولین بار 4000 دلار را شکست

اتریوم به رکورد شکنی خود ادامه می دهد، قیمت اتریوم برای اولین بار 4000 دلار را شکست

به نظر نمی رسد به زودی، دومین دارایی بزرگ دیجیتال بتواند رشد برق آسای خود را متوقف کند.

برای اولین بار در 10 ماه مه، اتر برای چند لحظه به قیمت 4000 دلار رسید، و مانع روانی بزرگی را در صرافی های متعدد از جمله صرافی های مبتنی بر کوین پشت سر گذاشت. نقطه عطف جدید فقط یک هفته پس از شکستن رکورد 3000 دلار اتفاق افتاد.

هفته گذشته ، اتر از بانک آمریکا، به عنوان 28 امین دارایی بزرگ جهان پیشی گرفت. اما از امروز اتریوم با ارزش 454.49 میلیارد دلار، در حال حاضر ارزش بازار غول های اصلی مصرف کننده وال مارت و جانسون و جانسون را تحت الشعاع قرار داده و شانس و اقبال، در خانه دارایی های تحت مدیریت بزرگترین بانک آمریکایی PMorgan Chase را زده است.

بخشی از افزایش قیمت اتر ممکن است به دلیل افزایش علاقه موسسات به این دارایی باشد. این هفته ، به گزارش Coinshares، موسسات بیش از 30 میلیون دلار در پایان ماه آوریل اتر خریداری کردند. تصور می شود مدیران پول اکنون مالک 13.9 میلیارد دلار اتر یا حامل اتر باشند.

به همین ترتیب، گام های قابل توجهی برای پذیرش این ارز برداشته شده است. بنا بر اعلام بانک سرمایه گذاری اروپا (European Investment Bank)، آنها با همکاری نهادهای بزرگ بانکی مانند گلدمن ساکس ، 120 میلیون دلار اوراق قرضه برای بزرگترین لایه 1 جهان صادر می کنند. علاوه بر این، رشد امور مالی غیرمتمرکز یا دیفای – یکی از موارد استفاده و اصلی اتریوم- به طور قابل توجهی ادامه دارد.

با این حال ، اصلی ترین عامل صعودی کننده ی این افق، مجموعه ای از زیرساخت های ارتقا یافته در شبکه بنام EIP-1559 و ETH 2.0. EIP-1559 است، که اکنون قرار است به هارد فورک “لندن” اضافه شود، و شامل یک بازنگری در ساختار هزینه اتر خواهد بود و انتظار می رود هزینه های گاز را به طور قابل توجهی کاهش دهد و همچنین اتر را به دارایی تورم پذیرتر تبدیل کند.

ETH 2.0 ، به نوبه خود، شبکه خود را به یک سازو کار اجماع اثبات سهام تغییر خواهد داد، که انتظار می رود انجام این کار باعث کاهش فشار فروش و تشویق به نگه دارای دارایی شود.

این موضوع حیرت انگیز حتی باعث گمانه زنی های جدید مبنی بر “پیشی گرفتن یک ارز نسبت به بقیه” در این افق شده است – رویدادی که مدت ها در میان جامعه اتریوم پیش بینی شده بود این بود که ارزش بازار اتریوم از بیت کوین پیشی می گیرد.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − دو =