chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

اتریوم در بالاترین سطح قرار گرفت

بعد از خبر انتشار اوراق قرضه دیجیتال 121 میلیون دلاری از سوی بانک سرمایه گذاری اروپا، اتریوم در بالاترین سطح قرار گرفت

بعد از خبر انتشار اوراق قرضه دیجیتال 121 میلیون دلاری از سوی بانک سرمایه گذاری اروپا، اتریوم در بالاترین سطح قرار گرفت

قیمت اتریوم طی 24 ساعت گذشته 7 درصد افزایش داشته است و از همتای خود، بیت کوین پیشی گرفته است.

روز چهارشنبه، پیرو خبر مثبت از سوی بانک سرمایه گذاری اروپا، قیمت اتریوم به اوج بی سابقه ای رسید.

در اولین معاملات آسیا در روز چهارشنبه، 28 آوریل، اتریوم تا 2،709 دلار صعود کرده است که طبق اعلام Coingecko اوج قیمت جدیدی را برای این دارایی رقم زده است.

تهیه کننده مقیاسهای رمزارزها یک افزایش 7 درصدی طی 24 ساعت گذشته و 15.7 درصدی طی هفت روز گذشته را برای دومین دارایی دیجیتالی بزرگ دنیا گزارش کرده است. این حرکت، ارزش بازار اتریوم را به 312 میلیارد دلار رسانده است.

در حالی که عوامل مختلفی باعث افزایش قیمت اتریوم می شود، اما امروز رویترز آن را به خبر بانک سرمایه گذاری اروپا مبنی بر آغاز فروش “اوراق قرضه دیجیتالی” با استفاده از شبکه اتریوم نسبت داد.

به گفته تحلیلگران بلومبرگ، بانک سرمایه گذاری اروپا قصد دارد اوراق قرضه دیجیتالی دو ساله 100 میلیون یورویی (8/120 میلیون دلار آمریکا) منتشر کند که فروش آن توسط گلدمن ساکس ، بانکو سانتاندر و سوسیته ژنرال انجام می شود.

در 23 آوریل، سوسیته ژنرال اعلام کرد که شعبه سوسیته ژنرال SFH اوراق قرضه 100 میلیون یورویی برای توکن امنیتی در بلاک چین عمومی اتریوم منتشر کرده است. و از سوی Moody’s and Fitch (مودیز و فیچ) رتبه AAA دریافت کرد.

دانی کیم، مدیر درآمد کارگزاری رمزارز SFOX به رویترز گفت که این خبر نشان دهنده کاربرد سازمانی صعودی اتریوم است و افزود که علاوه بر این حالت صعودی، موجودی بورس نیز کاهش می یابد:

“افت اتریوم در بازار بورس روز به روز کمتر می شود و در سال گذشته کمترین افت را داشته است. با عرضه کمتر آن در بازار موجود، احتمال فروش و ارزان آن نیز کمتر می شود.”

” اگر در این مدت، $ETH و Web3 نخرید، احتمالا دهه سختی پیش رو خواهید داشت.”

“باورنکردنی است که بانکهای تریدفی شروع به انتشار اوراق قرضه دیجیتالی برای اتریوم کرده اند.”

طبق گزارش کوین تلگراف، احیای مجدد پروتکل ها و توکن های مرتبط با DeFi، همراه با کاهش قیمت بنزین نیز می تواند یک نیروی محرک باشد. طبق گزارش Bitinfocharts (بیت اینفو چارتس)، در زمان تهیه این گزارش، میانگین قیمت معاملات داخل شبکه، تا 10.73 دلار افت کرده بود.

در این ضمن، تحلیلگر معروف رمزارزها، الت کوین شرپا (Altcoin Sherpa) پیش بینی کرد که اتریوم در هفته های آینده نیز عملکرد بهتری از بیت کوین خواهد داشت و قیمت آن به 3000 دلار خواهد رسید.

مطالب برتر
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه نظرات