احتمال معامله بیت کوین در 650 بانک ایالات متحده آمریکا

احتمال معامله بیت کوین در 650 بانک ایالات متحده آمریکا

احتمال معامله بیت کوین در 650 بانک ایالات متحده آمریکا:

650 بانک در ایالات متحده آمریکا، می توانند به زودی، امکان معامله بیت کوین را به حدود 24 میلیون مشتری خود ارائه دهند.

این همان چیزی است که فوربس درباره توافق بین غول پرداخت شرکت های بزرگ NCR و شرکت مدیریت دارایی های دیجیتال NYDIG گزارش می دهد.

در ماه می، گروه سرمایه گذاری دیجیتال نیویورک (NYDIG)  اعلام کرد که صدها بانک آمریکایی، آماده ارائه خدمات خرید مستقیم بیت کوین از حساب های بانکی به مشتریان خود هستند، اما اخبار مربوط به NCR از امروز پخش شده است.

NYDIG نیز با مورگان استنلی همکاری می کند تا صندوق قابل معامله ی ETF بیت کوین را راه اندازی کند، بنابراین با اینکه NYDIG، شرکتی است که به طور خاص با دارایی های دیجیتال سر و کار دارد، اما روابط زیادی با دنیای مالی سنتی دارد.

این شرکت زیرمجموعه استون ریج، یک مدیر دارایی 10 میلیارد دلاری است که بیش از 100 کارمند و همچنین بیش از 6 میلیارد دلار دارایی دیجیتال دارد.

فوربس گزارش می دهد که مشتریان بانک های همکار NCR. از جمله اتحادیه اعتباری فدرال خلیج کالیفرنیا و بانک اول شهروندان کارولینای شمالی، قادر به خرید و فروش رمزارزها هستند. بدون اینکه نیاز به موجود کردن رمزارز جهت ضمانت باشند. که این مسولیت به NYDIG سپرده شده است.

دفتر مرکزی NCR در آتلانتا قرار دارد، که 36000 کارمند و تقریبا 7 میلیارد دلار گردش مالی دارد.  این شرکت در سال 1884 به عنوان شرکت ثبت پول ملی تاسیس شد. و در پرداخت ها، به ویژه POS نقش داشت.

چرا بانک های ایالات متحده ،بیت کوین ارائه می دهند

هدف از ارائه این خدمات، این است که با توجه به تقاضای بانکها “و خسته شدن بانک ها از دیدن خرید رمزارز از حساب مشتریان شان به صرافی های خارجی”، بانکها راهی برای خرید مستقیم بیت کوین از حسابهای موجود، برای مشتریان خود فراهم کردند.

داگلاس براون، رئیس بانکداری دیجیتال NCR، گفت:

“ما معتقد به مزایای رمزارز و کاربرد استراتژیک آنها هستیم. و این برای روابط بانکی ما صادق است، همانطور که NYDIG این موضوع را نشان می دهد. و در سراسر خرده فروشان و همچنین رستوران ها و موارد مشابه مشخص شده که مزایایی دارد “.

در ماه های اخیر، NCR کار خود را با سایر شرکت های رمزارز آغاز کرد تا به مشتریان یک سوپرمارکت زنجیره ای، اجازه پرداخت با رمزارز را بدهد، اما خدمات نگهداری  و ضمانت را ارائه نمی داد.

وی اکنون رمزارزها را مستقیماً وارد حساب های بانکی می کند.

یان ژائو، بنیانگذار Stone Ridge و رئیس NYDIG، افزود:

“بسیاری از این بانک ها دیده اند که یکی از بزرگترین خروج های پول سپرده گذاران آنها. انتقال پول از بانک به صرافی هایی مانند کوین بیس است. و همین موضوع بانک ها را تحریک کرد تا چنین قابلیتی برای خود و مصرف کنندگانشان ارائه دهند “.

سرویس خرید و فروش رمزارز که مستقیماً به حساب بانکی وصل است. در ابتدا از طریق اپ NCR در دسترس خواهد بود و شامل توانایی واریز یا برداشت توکن نخواهد بود. در ابتدا برای PayPal هم اینگونه بود.

نمی توان تحولات احتمالی این سرویس را در آینده حذف کرد. همانند تحولات غیر قابل حذفی که در PayPal نیز اتفاق می افتد.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + هفت =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉