با رزرو دوره مهارت آنلاین از 10 درصد تخفیف بگیرید

اخبار آکادمی

برگزاری سمینار رایگان آشنایی با تحلیل پرایس اکشن جبل عاملی در تهران توسط آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی

برگزاری سمینار آشنایی با پرایس اکشن جبل عاملی در تهران

برگزاری سمینار رایگان آشنایی با تحلیل پرایس اکشن جبل عاملی و مجموعه آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی که در تهران برگزار شد توانست نظر علاقه مندان زیادی را به حوزه بورس به خود جلب کند. در این سمینار موضوعات بسیار جالبی مطرح و مورد بحث قرار گرفت که می توانید در ادامه با برخی از آنها آشنا شوید.

حضور آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی در نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه تهران | فاینکس 2019

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه در تهران

در این بخش شما خلاصه ای از نتایج و دستاوردهای آکادمی را در نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه تهران خواهید خواند از جمله : اهدای جایزه 31 میلیون تومانی، برگزاری کلاس برای 250 نفر، سخنرانی برای فاینکس TV و… . پیشنهاد می کنم حتما از گالری انتهای همین صفحه دیدن کنید

رشد اقتصادی در گرو مشارکت مردمی آکادمی پرایس اکشن جبل عاملی

رشد اقتصادی در گرو مشارکت مردمی

هر جوانی که بخواهد در بازار بورس شروع به فعالیت کند، تنها کافی است چند ماه وقت صرف کند و زیر نظر یک مربی روش معامله گری صحیح در این بازار را بیاموزد و بعد با استفاده از علمی که کسب کرده و با سرمایه اولیه کم شروع به کسب درآمد کند. این مقاله فوق بسیار مهم است و می تواند راه گشای بسیاری از جوانان کشورمان باشد.

بورس نگین اشتغال زایی و درآمد آکادمی پرایس اکشن جبل عاملی

بورس ؛ نگین اشتغال ، سرمایه گذاری و کسب درآمد

هزاران نفر را همه ما مشاهده کرده ایم که وارد یک رشته خاص در دوران تحصیلات خود می شوند و چندین سال از عمر با ارزش خود را به این امید که در آینده دکتر، مهندس و … شوند و بتوانند به استقلال مالی برسند، تلف می کنند و در نهایت یا بیکار هستند و یا در بهترین حالت وارد شغلی می شوند که هیچ گونه ارتباطی با رشته تحصیلی اش ندارد. به نظر شما راه حل چیست؟

چشم انداز بازار بورس در سال 1398

چشم انداز بازار بورس در سال 1398

هدف ما این است که آموزش دهیم، چه طور هر کسی می تواند با فراگیری صحیح علم معامله گری در بورس سرمایه های کوچک و بزرگ را به طور بالقوه رشد دهند و از این طریق هم قدرت اقتصادی خویش را به صورت نامحدود بالا ببرد و هم چرخه اقتصادی کشور را بهبود بخشد.

آموزش رایگان

پیشنهاد ویژه

با ثبت نام رایگان در آموزش رایگان پرایس اکشن به سبک جبل عاملی به تمام ویدیو های آموزشی دسترسی خواهید داشت. دسترسی به این آموزشها برای شما هیچ هزینه ای نخواهد داشت. بعد از ثبت نام برای استفاده های بعدی کافی است وارد پنل کاربری شوید.