اشاره ی بنیانگذار Aave به توسعه ” توییتر بر مبنای اتریوم”

اشاره ی بنیانگذار Aave به توسعه " توییتر بر مبنای اتریوم"

جک دورسی بنیانگذار Aave در اوایل هفته جاری اعلام کرد که شرکت Square Inc در حال ایجاد یک پلتفرم جدید منبع باز است. که هدف آن، ارائه ی خدمات غیر حضوری بیت کوین است.

بنیانگذار Aave، استانی کولچف، روز شنبه به 90،000 دنبال کننده خود در توییتر گفت:. که پروتکل وی باید “توییتر را بر مبنای اتریوم” بسازد. این خبر دقیقا پس از این موضوع اعلام شد که جک دورسی گفت که او در حال توسعه یک پلت فرم خدمات مالی ویژه مبتنی بر بیت کوین است. که شباهت های بسیار زیادی به Aave دارد.

استانی گفت: “از آنجا که جک قصد دارد Aave را بر مبنای بیت کوین بسازد. Aave هم باید توییتر را بر مبنای اتریوم بسازد”.

دورسی روز پنجشنبه در توئیتر خود نوشت که شرکت اسکوئر. شرکت پرداخت موبایلی وی، در حال ایجاد یک پلتفرم معاملاتی جدید است. که هدف آن ” تمرکز بر ایجاد یک پلت فرم توسعه دهنده رایگان با هدف سهولت در ارائه خدمات مالی غیر حضوری بدون مجوز و غیرمتمرکز است. “

جک دورسی گفت: Square در حال ایجاد پلتفرم تجارت جدیدی (با پیوستن به Seller، Cash App و Tidal) است. که تمرکز آن بر ایجاد یک پلتفرم توسعه دهنده رایگان با هدف ارائه خدمات مالی غیر حضوری، بدون مجوز و غیرمتمرکز است. تمرکز اصلی ما روی بیت کوین است. نام آن، TBD است.

این توییت که در زمان انتشار بیش از 34000 لایک دریافت کرده است. نشان می دهد، که تمرکز اصلی این پروژه روی بیت کوین خواهد بود.

در پاسخ به این توییت، كولچف اظهار داشت كه ایده تجاری دورسی مانند ایده ی Aave است. و یك پروتكل منبع باز و غیر حمایتی DeFi است كه به کاربران خود اجازه می دهد. دارایی های مختلف را قرض بگیرند. و از سپرده گذاری خود، سود بدست آورند. اگرچه کاملاً واضح نیست که آیا برنامه توسعه توئیتر بر مبنای اتریوم توسط کولچف جدی است یا خیر. اما وی گفت که بنیانگذار Aave، اردن لازارو گوستاو این کار را هدایت می کند.

Aave به عنوان یکی از محبوب ترین پروتکل های DeFi در بازار شناخته می شود. تقاضا برای خدمات این پروتکل حتی در میان سرمایه گذاران سنتی نیز افزایش یافته است. بنا بر گزارش Cointelegraph، Aave قصد دارد در ماه جاری نسخه مجاز پلتفرم خود را برای سرمایه گذاران نهادی راه اندازی کند.

برنامه جک دورسی برای آوردن DeFi به بیت کوین به دنبال بیانیه ای در اوایل ماه ژوئن بوجود آمد. که Square گفت در حال بررسی توسعه کیف پول سخت افزاری بیت کوین منبع باز است. این کارآفرین بار دیگر بر اهمیت نگه داری رمزارزها توسط خود افراد و لزوم استفاده ی کاربران رمزارز جدید از فناوری والت های موبایلی تأکید کرد.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − 6 =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉