chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

اعلام حمایت ایلان ماسک از رمزارزها پس از سقوط گسترده بازار

اعلام حمایت ایلان ماسک از رمزارزها پس از سقوط گسترده بازار

ایلان ماسک بعنوان یکی از عوامل تاثیرگذار و شتاب دهنده ی سقوط بازار رمز ارز، دوباره توییت زد.

بعد از یک رکود فلج کننده در بازار که می تواند تا آخر هفته نیز ادامه یابد، صبح امروز ایلان ماسک در یک توییت، حمایت گسترده خود از رمزارزها را اعلام کرد.

مدیر عامل تسلا، که بعد از توییت خود در هفته گذشته مبنی بر عدم قبول بیت کوین برای خودروهای جدیدش بعنوان عامل اصلی این رکود مشخص شده است،  به توییت یک کاربر پاسخ داد. این کاربر از او پرسید نظر شما در مورد “افرادی که به دلیل سقوط رمزارزها از شما عصبانی هستند” چیست؟ “

طبق پاسخی که ایلان ماسک به این سوال داده، به نظر می رسد که وی دیدگاه بلند مدت نسبت به این اوضاع دارد و می گوید که در دنیای رمز ارز نباید دید کوتاه مدت داشته باشید چرا که چالش اصلی رمز ارز ها، پرایس اکشن کوتاه مدت نیست، بلکه باید دیدگاه بلند مدت داشته باشید و چالش اصلی این دنیا نبرد مداوم رمزارزها با فیات است:

مبارزه ی واقعی بین فیات و رمزارز است. با به تعادل رسیدن این دو، من از رمز ارزها حمایت می کنم.

این کارآفرین خاطرنشان کرد که او در این نبرد از رمزارزها “پشتیبانی” می کند، او در مورد زمان حمایت خود، به بعد از تعادل رسیدن این دو اشاره کرد.

از زمان رکود بازار، توئیت های ایلان ماسک در مورد رمز ارزها مورد توجه قرار گرفته است – سقوط وحشیانه ای که باعث از بین رفتن 50٪ از دارایی های دیجیتالی شده و ترس از پایان یافتن روند صعودی بازار را به جان افراد انداخته است.

ماسک – بعنوان فردی که طبق مطالعات متعدد مشخص شده می تواند با توییت های خود بر بازارهای دوج کوین تأثیر بگذارد، هرچند ثابت شده که ارزهای بزرگتر از نظر ارزش بازار، نسبت به توییت های ایلان ماسک از مقاومت بیشتری برخوردار هستند – ایلان ماسک در مورد حمایت خود از رمز ارزها، سیگنال های مختلفی ارائه می دهد و اصرار دارد که مشکل رمزارزها باید حل شده و آنها باید با محیط زیست سازگارتر شوند.

صریح بگویم، من کاملاً به رمزارزها اعتقاد دارم، اما آنها نمی توانند باعث افزایش گسترده مصرف سوخت های فسیلی، به ویژه ذغال سنگ شوند.

مطبوعات مالی، به طور دقیق مواضع آزار دهنده و غالباً متغیر ایلان ماسک را مورد بررسی قرار داده اند – به طوری که نظرسنجی اخیر آنها نشان می دهد نیمی از استرالیایی ها معتقدند ایلان ماسک مخترع بیت کوین است. بیت کوین توسط فرد یا گروهی با هویت ناشناس بنام ساتوشی ناکاماتو ایجاد شده است.

به نظر می رسد جامعه رمزارز به او روی آورده است، اما اعتراض به سومین مرد ثروتمند جهان که ممکن است بیت کوین های خود را فروخته باشد، افزایش یافته، هرچند که تسلا هنوز بیت کوین های خود را نگه داشته است.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + هشت =