chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

افت قیمت بیت کوین به زیر 40 هزار دلار، تقریباً به 100٪ از سود بیت کوین شرکت تسلا، خسارت وارد می کند

افت بیت کوین در اخبار پرایس اکشن جبل عاملی

بعد از اظهار نظر ایلان ماسک، او به دردسر افتاد و تمام پول هایی که شرکتش (تسلا) از خرید بیت کوین به دست آورده بود از دست داد.

بیت کوین روز چهارشنبه به زیر 40،000 دلار سقوط کرد زیرا روند احساسی نزولی همچنان جهت گیری قیمت را تعیین می کند و این موضوع منجر به از دست رفتن 350 میلیارد دلار از ارزش بازار این رمز ارز شده است.

با پایین آمدن قیمت بیت کوین به پایین ترین نرخ خود طی این 15 هفته، تحلیلگران آرام گرفتند

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView ، تغییرات بیت کوین را نشان می دهد، که قبل از حرکت آن به قیمت های بالاتر، این ارز پایین تر از 38،500 دلار قرار گرفته است.

بعد از یک هفته ریزش پی در پی بیت کوین، افت قیمت آن در روز چهارشنبه باعث شد این رمز ارز در پایین ترین سطح قیمتی خود از اوایل فوریه و 40 درصد پایین تر از رکورد بالاترین قیمت خود قرار گیرد.

اسکات ملکر، معامله گر معروف در پیامی به دنبال کنندگان توئیتر گفت: “بیت کوین در پایین ترین سطح قیمتی قرار می گیرد، احتمالاً به زودی بتوانید بیشتر آن را بخرید”، این سخن او نشان دهنده ی روحیه ی آرام او در میان بسیاری از پیشکسوتان بازار است.

بنابر گزارش Cointelegraph، کسانی که رسیدن به این ارقام برایشان قابل پیش بینی بود، این موضوع برایشان چیز خاصی نبود غیر از یک روند نزولی در طول هفته، و قیمت کمتر از 40،000 دلار بیت کوین هم نتوانست باعث از دست رفتن روحیه آنها شود.

لکس مسکوفسکی، تحلیلگر معروف، هنگام نوشتن مقاله اشاره کرد: “16،835 بیت کوین در ظرف 10 دقیقه ی گذشته از صرافی ها خارج شده است.”

“افرادی هستند که این بیت کوین های افراد ترسیده را می خرند.”

تسلا بیت کوین خود را به باد می دهد

در جای دیگر، کانون توجه به سوی مدیر عامل شرکت تسلا، ایلان ماسک معطوف شده است. ماسک پس از به گردن گرفتن تقصیر خود در نوسانات روزهای اخیر، با اظهارات خود بیشتر از دیگران به خود و شرکتش هزینه و خسارت وارد کرد.

با بازگشت بیت کوین به زیر 40000 دلار، این رمز ارز در روز چهارشنبه تقریبا با همان قیمتی معامله می شود که تسلا در آن قیمت، 5/1 میلیارد دلار بیت کوین خریده است.

اطلاعیه ی خرید او در 8 فوریه، چند هفته پس از انجام معامله احتمالی، اعلام شد. با این وجود، سود ایلان ماسک از بیت کوین اش، که مجموع آن بیش تر از سود کل تولید ماشین های برقی اش تا کنون بوده، دود شد و از بین رفت.

PlanB خالق مدل سهام به جریان به طور خلاصه گفت: ” زمانی که تسلا اطلاعیه بیت کوین را اعلام کرد، ما به قیمت  39 هزار دلاری بیت کوین در 8 فوریه بازگشتیم.”

با توجه به نظارت بر منابع خزانه داری بیت کوین، ارزش ذخیره تسلا در زمان نوشتن این مقاله چیزی بیش از 72/1 میلیارد دلار بوده است.

PlanB یکی از جدی ترین منتقدان ماسک بوده است، چهره هایی مانند Saifedean Ammous، نویسنده کتاب استاندارد بیت کوین، نیز به او پیوسته است.

توییت ایلان ماسک: برای روشن کردن حس کنجکاوی تان، بدانید که تسلا هیچ بیت کوینی نفروخته است

ایلان ماسک از طرف خودش تأیید کرد که شرکت تسلا هنوز چیزی از بیت کوین های خود را نفروخته است.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × یک =