chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

افت ۶ درصدی بیت کوین

افت 6 درصدی قیمت بیت کوین

بعد از توییت مالک تسلا که به دلیل نگرانی های مربوط به آلودگی کربن بیت کوین دیگر این رمز ارز را برای پرداخت ماشینهایش نخواهد پذیرفت .

پس از توقف پشتیبانی تسلا از قبول پرداخت بیت کوین بجای ماشین هایش، این ارز در عرض یک ساعت تقریباً 6٪ افت کرد.

پس از آنکه تولید کننده خودروهای برقی تسلا، ایلان ماسک، پشتیبانی خود از خرید خودروهایش با ارز بیت کوین را متوقف کرد، بازارهای بیت کوین پولبک زدند.ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، در توئیتی در تاریخ 13 می، به نگرانی های این شرکت در مورد “افزایش سریع استفاده از سوخت های فسیلی برای استخراج و معاملات بیت کوین، به ویژه ذغال سنگ” اشاره کرد.

رمز ارز ها از دید ایلان ماسک

در حالی که ماسک پیش بینی می کرد رمز ارزها “آینده امیدوار کننده ای دارند” ، به این نتیجه رسید که افزایش دارایی های دیجیتال “نمی تواند به نفع محیط زیست باشد.”با این حال، این شرکت پذیرفتن مجدد ارز بیت کوین در آینده برای خرید ماشین هایش را رد نکرده است، او در این پست اشاره کرد که به محض تغییر فرایند استخراج از نوع انرژی پایدارتر، شرکت تسلا استفاده از بیت کوین برای معاملات خود را از سر می گیرد.

محیط زیست و استخراج بیت کوین

“ما در حال بررسی سایر رمز ارزها هستیم.در رسانه های اجتماعی، بسیاری از افراد در انجمن رمزارزها با ادعای ماسک و تسلا در مورد تأثیرات زیست محیطی استخراج بیت کوین مخالفت کردند، و توییتر از عبارت “گرگ همه خیابان ها” برای اشاره به این موضوع استفاده کرد که “ماینرها در درجه اول از انرژی های تجدید پذیر استفاده می کنند”.

مطالعات دانشگاه کمبریج

در حالی که سومین مطالعه ارزیابی جهانی Cryptoasset که توسط دانشگاه کمبریج در اکتبر سال 2020 انجام شدهاست، نشان داد که استخراج رمز ارز تا 76 درصد از برق تجدیدپذیر استفاده می کند، و برآورد شده است که تنها 39 درصد کل انرژی مصرف شده توسط رمز ارزها که مبتنی بر الگوریتم اثبات کار هستند، از نظر مصرف انرژی سبز هستند.در زمان نوشتن این متن، بیت کوین در ساعت گذشته تقریبا 6٪ سقوط کرده است و از 54800 دلار به حدود 51،600 دلار رسیده است.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + ده =