اقدامات مهم هنگام خروج از معامله با هدف کسب بیشترین سود | ویدیو شماره ۱۵

اقدامات مهم معامله گر هنگام خروج از معامله بازار بورس | آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی
چکیده این مطلب :
بازدید
بدون دیدگاه

همان طور که در ویدیوهای گذشته توضیح داده شد، مهمترین اقدامات برای یک معامله گر حرفه ای بعد از ورود به معامله و هنگام خروج از آن است. در واقع شما باید بدانید که خروج از معامله بسیار اهمیتی بیشتر از ورود به یک معامله دارد. اما چرا؟

اقدامات مهم هنگام خروج از معامله با هدف کسب بیشترین سود

به نظر شما معامله گر زمانی که وارد بازار می شود، چه اقداماتی را لازم است برای خروج از معامله انجام دهد تا بیشترین سود ممکن را کسب کند و یا ضرر خود را به حداقل برساند؟

شاید در فروم ها، سایت و یا شبکه های اجتماعی مرتبط با حوزه بورس دیده باشید که می گویند به محض ورود به معامله می بایست اولین اقدام قرار دادن حد سود در بازار است.

یعنی به کارگزاری خود از طریق پلتفرم معاملاتی مان دستور می دهیم که زمانی که قیمت به نقطه مورد نظر ما رسید عملیات خروج از معامله را برای ما انجام دهد و یا اگر قیمت بر خلاف انتظارات من در ضرر پیش رفت، با قرار دادن حد ضرر به کارگزار می گوییم که وقتی به نقطه مورد نظرمان رسید، آن معامله را ببندد.

اما موضوع مهم این است که انجام این کار صحیح نیست و اشتباه است. یک معامله گر بازار بورس بعد از ورود به معامله باید اقدامی صحیح داشته باشد تا بتواند از حداکثری پتانسیل موجود در یک موقعیت جهت کسب درآمد استفاده کند.

توضیحات بیشتر را از زبان احمدرضا جبل عاملی، معامله گر و مدرس بازار بورس بشنوید.

1

لینک های دانلود

عضویت سریع

جهت دانلود این فایل در صورتی که عضو هستید ابتدا با نام کابری خود وارد شوید و در غیر این صورت از طریق فرم زیر بصورت سریع عضو سایت شوید و فایل را دانلود نمائید

فایل آموزشی صوتی و پی دی اف
حجم فایل ها : 341 مگابایت - 13 مگابایت
زمان فایل صوتی : 10 دقیقه

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

نظرات

فهرست