با رزرو دوره مهارت آنلاین از 10 درصد تخفیف بگیرید

اقدامات مهم خروج از معامله با هدف کسب بیشترین سود | ویدیو شماره 15

اقدامات مهم خروج از معامله با هدف کسب بیشترین سود

به نظر شما معامله گر زمانی که وارد بازار می شود، چه اقداماتی را لازم است برای خروج از معامله انجام دهد تا بیشترین سود ممکن را کسب کند و یا ضرر خود را به حداقل برساند؟

شاید در فروم ها، سایت و یا شبکه های اجتماعی مرتبط با حوزه بورس دیده باشید که می گویند به محض ورود به معامله می بایست اولین اقدام قرار دادن حد سود در بازار است.

یعنی به کارگزاری خود از طریق پلتفرم معاملاتی مان دستور می دهیم که زمانی که قیمت به نقطه مورد نظر ما رسید عملیات خروج از معامله را برای ما انجام دهد و یا اگر قیمت بر خلاف انتظارات من در ضرر پیش رفت، با قرار دادن حد ضرر به کارگزار می گوییم که وقتی به نقطه مورد نظرمان رسید، آن معامله را ببندد.

اما موضوع مهم این است که انجام این کار صحیح نیست و اشتباه است. یک معامله گر بازار بورس بعد از ورود به معامله باید اقدامی صحیح داشته باشد تا بتواند از حداکثری پتانسیل موجود در یک موقعیت جهت کسب درآمد استفاده کند.

توضیحات بیشتر را از زبان احمدرضا جبل عاملی، معامله گر و مدرس بازار بورس بشنوید.

0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه نظرات

آموزش رایگان

پیشنهاد ویژه

با ثبت نام رایگان در آموزش رایگان پرایس اکشن به سبک جبل عاملی به تمام ویدیو های آموزشی دسترسی خواهید داشت. دسترسی به این آموزشها برای شما هیچ هزینه ای نخواهد داشت. بعد از ثبت نام برای استفاده های بعدی کافی است وارد پنل کاربری شوید.