chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

انگلیس قصد دارد پول نقد با رمزارز جایگزین کند – اما این چیزی نیست که فکر می کنید

انگلیس قصد دارد پول نقد با رمزارز جایگزین کند - اما این چیزی نیست که فکر می کنید|چارتیکال| پرایس اکشن|فوت پرینت|سنتیمنتال|فارکس|ارزدیجیتال|ولیوم تریدینگ|آموزش پرایس اکشن آموزش ولیوم تریدینگ آموزش بورس آموزش فارکس آموزش ارز دیجیتال آموزش فوت پرینت آموزش ولیوم تریدینگ آموزش کسب درامد آموزش ترید اموزش ساده پرایس اکشن آموزش رایگان پرایس اکشن قیمت بیت کوین قیمت ارز دیجیتال آموزش ساده ارز دیجیتال آموزش ولیوم تریدینگ رایگان آموزش رایگان فارکس آموزش رایگان بیت کوین

انگلیس قصد دارد پول نقد با رمزارز جایگزین کند، اما این چیزی نیست که فکر می کنید

ریشی سوناک، وزیر امور مالی انگلیس، در حال پیشبرد برنامه های جایگزینی پول نقد با “رمزارز” است. با این حال، این “رمزارز” مطمئناً مانند بیت کوین، اتریوم یا سایر رمزارزها در فضای دارایی های دیجیتال جدید نیست.

روزنامه اقتصادی London، یک روزنامه دیجیتالی مستقر در انگلیس، امروز مقاله ای در مورد برنامه های ریشی سوناک برای جلو بردن یک ارز دیجیتال جدید منتشر کرد. که انقلابی در چگونگی خرج پول انگلیسی ها ایجاد خواهد کرد.

در ابتدا مقاله به شیوه ای کاملاً شوخی آور. به سبک روزنامه های جدی انگلیس رفتار کرد و به ارز جدید به عنوان “DishyRishiDigitalcoin” اشاره کرد. و سپس ادامه داد که این شایعه، قیمت بیت کوین را دوبرابر می کند “

سپس این موضوع را دنبال کرد كه چرا این نسخه دیجیتالی جدید پول نقد، بسیار قابل اعتمادتر از رمزارزهای واقعی است.

“پوند استرلینگ انگلیس قدیمی” همان چیزی است که ارز دیجیتال جدید قرار است جایگزین آن شود. طبق این مقاله، این ارز جدید، هیچ یک از نوسانات مرتبط با بازار رمزارز را نخواهد داشت. و “توسط بانک مرکزی پشتیبانی خواهد شد”.

در این مقاله علاوه بر انجام سریعتر نقل و انتقالات بانکی، به رئیس بانک انگلیس، اندرو بیلی اشاره شده. که اخیراً به این دارایی های رمزارز اشاره کرده است:

“دارایی های رمزارز، ارزش خارجی دارند، به این معنا که مردم دوست دارند آنها را جمع کنند و مالک آنها شوند. همانطور که دوست دارند انواع چیزها را جمع کنند و مالک آن شوند. اما این ارزش خارجی بسیار ناپایدار است و هیچ چیز نمی تواند باشد”.

به نظر می رسد این دارایی های رمزارز که “هیچ چیزی” نیستند. در مقابل انبوه زیرساخت هایی که در اطراف رمزارزها توسط باهوش ترین و کارآفرین ترین مغز در سراسر جهان ایجاد می شود، پرواز می کنند.

این مقاله پس از بیان چند نقل قول دیگر از بیلی، جدیت خود را از دست داد. و در یک زنجیره طولانی از توییت ها قرار گرفت که سوناک را مورد هجوم قرار می داد. با این حال، یکی از توییت ها به این نکته اشاره کرد:

این نکته فراموش شده که جذابیت اصلی هر ارزدیجیتال در این است که از دولت ها جدا است.

می توان ادعا کرد که رسانه های جریان اصلی عموماً از خط حمله رمزارز مورد حمایت رهبرانی جهان و کسانی که در راس صنعت بانکداری هستند، پیروی می کند. زیرا تبرهایی برای خرد کردن دارند زیرا جایگاه خود آنها تهدید می شود.

تبدیل چنین واقعه ای جدی مانند رواج ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC)  به ارزهای مضحک، راه دیگری برای نفوذ بی اعتمادی به رمزارزها، به آگاهی عمومی است.

می توان گفت به نظر می رسد تغییر بیهوده سیستم مالی موجود به سمت بهتر منجر به نوعی بی توجهی از سوی اکثر مردم شده است. به سختی کسی سوال می کند که چرا باید بیش از 30 درصد سود بدهی کارت های اعتباری را بپردازد. و اگر از طرف بانک شما به شما گفته شود که اجازه پرداخت به دیگری را ندارید. کسی در مورد علت سوال نمی کند.

بانک ها برای انواع اقدامات مجرمانه، جریمه می شوند. اما مردم این کار را انجام می دهند. با چندین دهه چنین کارهایی، مردم بی حس می شوند و می دانند که به هر حال با این بانک ها کاری نمی توان انجام داد. زیرا برای شکست “خیلی بزرگ” قلمداد می شوند “

رمزارزها نقطه مقابل CBDC ها هستند. آنها به دنبال كنترل مردم نیستند و شفافیت شان. آنها را به وسیله ای ایده آل برای جلب اعتماد مردم به سیستم مالی تبدیل می كند. اگر CBDC در پایان پیروز شد، منتظر بمانید تا آزادی شخصی به طور گسترده و شاید به طور کامل محدود شود.

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اطلاع رسانی ارائه شده است. به عنوان مشاوره حقوقی، مالیاتی، سرمایه گذاری، مالی یا سایر موارد ارائه یا در نظر گرفته نشده است.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + 12 =