chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

طبق اطلاعیه ای که اداره ی اجرای قانون به پلتفرم WazirX فرستاده، بعد از صرافی بایننس، اکنون نوبت صرافی Huobi است که دیگر به کاربران مستقر در کانادا خدمات رسانی نکند.

طبق اطلاعیه ای که اداره ی اجرای قانون به پلتفرم WazirX  فرستاده، بعد از صرافی بایننس، اکنون نوبت صرافی Huobi است که دیگر به کاربران مستقر در کانادا خدمات رسانی نکند|چارتیکال جبل عاملی | آموزش رایگان پرایس اکشن | فوت پرینت | سنتیمنتال | فارکس | ارزدیجیتال

صرافی Huobi دیگر به کاربران مستقر در کانادا خدمات رسانی نمی کند. و تا پایان امسال به آنها فرصت داده تا معاملات خود را تسویه کنند و دارایی های رمزارز خود را نقد و برداشت کنند. پیام صرافی Huobi به کاربرانش این است:

متاسفانه، به دلیل عدم انطباق با قوانین، دیگر نمی توانیم خدماتی به کاربران مستقر در کانادا ارائه دهیم. اگر شما هم یکی از کاربران این صرافی هستید. لطفاً قبل از 31 دسامبر 2021، همه پوزیشن های فعال را ببندید. و کلیه دارایی های خود را برداشت کنید. “

اخیراً، Huobi Global، توافق نامه کاربر خود را به روز کرده و کاربران خرد چین، تایوان، چین، اسرائیل، انگلیس و چندین کشور دیگر را از استفاده از خدمات “معامله مشتقات” که توسط این صرافی ارائه شده، محدود کرده است.

علاوه بر این،  این محدودیت ها به کاربران کانادا و ایالات متحده، هنگ کنگ، ژاپن، کوبا، ایران، کره شمالی، سودان، سوریه، ونزوئلا و کریمه نیز اعمال شده است.

قبلا، صرافی Huobi به طور موقت استفاده کاربران از KYC کانادا یا آدرس IP کانادا را متوقف کرده بود.

اکنون، این کشور برای انطباق با قوانین کانادا، بعنوان بخشی از حوزه های قضایی محدود شده است.

ماه گذشته، صرافی بایننس هم خدمات خود را برای کاربران انتاریو، کانادا، به دلیل “تلاش برای انطباق با قوانین”، محدود کرد. زیرا این صرافی پیشرو در رمزارزها، با نظارت قانونی سراسر جهان مواجه شده است.

ژائو چانگ پنگ، مدیر ارشد اجرایی و بنیانگذار، در مصاحبه با The Straits Times گفت:. حرکت در این عرصه نظارتی، بزرگترین وظیفه ای است که پیش رو دارد. برای این منظور، بایننس باید فرایندهای خود را متناسب با خواسته های مختلفی که حوزه های مختلف قضایی در حال اجرا هستند، تنظیم کند.

پلتفرم معاملات رمزارز متعلق به بایننس، WazirX نیز هفته جاری به دلیل نقض قانون مدیریت صرافی خارجی در رابطه با معاملات به ارزش 2،790.74 کرور روپیه (حدود 372 میلیون دلار)، اخطاری نمایشی از اداره اجرای قانون(ED)  دریافت کرد.

اداره ی اجرای قانون، توانایی صرافی های مستقر در هند را زیر سوال برده است. تا به کاربران اجازه دهد بدون نظارت مستقیم ناظران، پرداخت های مرزی انجام دهند.

“این موارد بر خلاف قوانین فارکس انجام شده است. پلتفرم WazirX به مشتریان این اجازه را می داد تا رمزارزها را بدون اسناد و مدارک مناسب انتقال دهند. و این کار را به راهی برای پولشویی تبدیل کنند.

“باید مطمئن شد که این پول، پول ارزان (پول ارزان، وام کم بهره است). یا پول کثیف ( پول استفاده شده برای فعالیت های غیرقانونی) نیست.”

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × یک =