chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

ایلان ماسک، جک دورسی و کتی وود در مورد بیت کوین خبر امیدوارکننده دادند

ایلان ماسک، جک دورسی و کتی وود در مورد بیت کوین خبر امیدوارکننده دادند| چارتیکال جبل عاملی | آموزش رایگان پرایس اکشن | فوت پرینت | سنتیمنتال | فارکس | ارزدیجیتال

ایلان ماسک، جک دورسی و کتی وود در مورد بیت کوین خبر امیدوارکننده دادند:

مدیر عامل تسلا، که بیت کوین، اتریوم و دوج کوین دارد، گفت که او بیت کوین را پمپ می کند اما دامپ (افت) نمی کند و پس از انجام احتیاط لازم در مورد مصرف انرژی آن، بیت کوین را به عنوان روش پرداخت مجدد قبول می کند. به گفته مدیر عامل توییتر، بیت کوین می تواند “جایگزین بنیاد کلی شود”، در حالی که مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری Ark  می گوید رمزارز یک مانع در برابر تورم است.

در کنفرانس The B Word” “، امیدها و خوش بینی های زیادی ارائه شد که بار دیگر جرقه هایی بین ایلان ماسک و جامعه رمزارز بوجود آورد و باعث شد که قیمت بیت کوین تقریبا تا حدود $ 33،000 دلار، اتر بالاتر از 2000 دلار و دوج کوین به 21/0 دلار برسد.

این افزایش قیمت در حالی رخ داد که مدیرعامل تسلا فاش کرد که شرکت خودروهای برقی وی و شرکت اکتشافات فضایی SpaceX او، بیت کوین دارند و قصد فروش آن را ندارند.

ماسک علاوه بر سهام شرکت خود، شخصا بیت کوین، اتریوم و دوج کوین نیز دارد. اگرچه “این احتمال وجود دارد که او قیمت این رمزارز را پمپ کند”، اما “دامپ نمی کند”، این چیزی بود که ماسک در کنفرانس گفت.

“به طور کلی، من طرفدار بیت کوین و ایده رمزارز هستم.”

ماسک همچنین فاش کرد که وی یک حساب کاربری ناشناس در Crypto Twitter (CT) با 50 هزار دنبال کننده دارد.

این میلیاردر همچنین گفت که تسلا به محض بررسی دقیق مقدار انرژی تجدید پذیر مصرف شده برای استخراج بیت کوین، به احتمال زیاد پذیرش بیت کوین به عنوان روش پرداخت را شروع می کند. و افزود که استخراج بیت کوین “به سمت آن تغییر می کند”.

در ماه می، کمتر از دو ماه پس از آغاز پذیرش بیت کوین، ماسک گفت که تسلا پذیرش بیت کوین برای خرید اتومبیل هایش را متوقف می کند.

“من می خواستم با کمی دقت بیشتر تأیید کنم. که درصد استفاده از انرژی های تجدیدپذیر به احتمال زیاد 50٪ یا بالاتر از آن است. و این رقم میلی به افزایش ندارد، و اگر چنین باشد تسلا پذیرش بیت کوین را از سر می گیرد.”

“به احتمال زیاد پاسخ این است که تسلا قبول بیت کوین را از سر می گیرد.”

وی همچنین گفت که با “تسریع در ظهور انرژی پایدار”. بعنوان ماموریت شرکت اش، آنها باید تلاش لازم را انجام دهند.

گفتگوی عالی ایلان-وود-جک به یک رویداد خبری خوب تبدیل شد

الکس کروگر: ما فهمیدیم که ایلان ماسک، بیت کوین، اتر و دوج دارد و از همه مهمتر اینکه بعید است. که تسلا، بیت کوین خود را فروخته باشد. که این مسئله، یک نگرانی بزرگ بود و احتمال دارد که در آینده pic.twitter.com. دوباره بیت کوین را به عنوان روش پرداخت بپذیرد.

در طی این کنفرانس بیش از یک ساعته، ماسک دولت را “بزرگترین شرکت ” خواند که “انحصار خشونت” را در اختیار دارد.

ماسک درباره این موضوع هم صحبت کرد که دیدگاه های او در مورد بیت کوین. این رمزارز را تحت تأثیر قرار داده، و گفت که “از زمان حضورش در پی پال، مدتهاست که به پول فکر کرده است.”

به گفته وی، با بیت کوین، فرصتی برای چیزی بهتر، از نقطه نظر تئوری اطلاعات وجود دارد.

در همین حال، یکی از حامیان برجسته بیت کوین، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت توییتر. جک دورسی، در مورد این موضوع صحبت کرد که اینترنت به دلیل اصول، داستان خلقت و انعطاف پذیری، این شانس را دارد. که یک ارز بومی داشته باشد که از نظر او بیت کوین است. اما آنچه بیشتر از همه به من الهام می بخشد، جامعه ای است که آن را هدایت می کند. “که به گفته او، دوران فعلی بیت کوین، اوایل پیدایش اینترنت را به یاد او می آورد.

دیدگاه های وی در مورد بیت کوین هنگامی که در Square کار می کرد تحت تأثیر قرار گرفت. و “با این سیستم غارتگر دیوانه وار روبرو شد که کند و مبهم بود”. و در سال 2009، بیت کوین “فرصتی برای جایگزینی با بنیاد کلی” به او نشان داد.

یکی دیگر از طرفداران بزرگ بیت کوین، کتی وود از شرکت سرمایه گذاری Ark. در مورد این که این فضا چقدر می تواند بزرگ باشد صحبت کرد. و به همین دلیل به پایه پولی ایالات متحده اشاره کرد که در حال حاضر 8 تریلیون دلار است.

به گفته وی، بیت کوین بعنوان ذخیره ارزش، مانعی در برابر کاهش ارزش دارایی مانند تورم است.

بنابراین، نقش بیت کوین بعنوان ذخیره ارزش، نقش بسیار بزرگی است. و وسیله ای برای تبادل با برنامه هایی است که بر اساس بلاکچین بیت کوین ساخته شده اند:. که فکر می کند “در حال حاضر بیشتر به واقعیت تبدیل شده است.”

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + ده =