چارتیکال | فوت پرینت | پرایس اکشن

ایلان ماسک، پدر دوج

دوج کوین- پرایس اکشن جبل عاملی
●	ایلان ماسک، پدر دوج، در شوخی دیگری، این رمز ارز را بعد از افت قیمت آن به زیر 50/0 دلار "رمز ارز بسیار فعال" نامید

ایلان ماسک، پدر دوج، در شوخی دیگری، این رمز ارز را بعد از افت قیمت آن به زیر 50/0 دلار “رمز ارز بسیار فعال” نامید

اگرچه مادر ماسک در بخش آغازین برنامه زنده Saturday Night Live به طور خلاصه  از این رمز ارز یاد کرد، اما صحبت های مدیر عامل تسلا با نگاهی عمیق در بخش Weekend Update این برنامه زنده دنبال شد.

رمز ارز میم دوج کوین، که اغلب ایلان ماسک در توییتر خود از آن صحبت می کند، در زمان حضور مدیر عامل تسلا در برنامه زنده Saturday Night Live دچار تغییرات لحظه ای پیش بینی نشده شد، اما اشاره او به این رمز ارز این بار باعث افزایش فضایی قیمت آن نشد.

مای ماسک مادر ایلان، در طول بخش آغازین این برنامه کمدی، به شوخی به پسرش گفت امیدوار است که آخر هفته آن برای هدیه روز مادر به او دوج کوین هدیه ندهد. اگرچه در ابتدا این شوخی باعث خنده ی حضاری شد که در آنجا حضور داشتند، اما حضور ایلان ماسک به عنوان “کارشناس مالی” لوید اوسترتاگ در قسمت به روز رسانی آخر هفته این برنامه زنده، تاثیر بیشتری گذاشت و باعث افت 30 درصدی قیمت دوج شد.

ماسک با اشاره به نام خود به عنوان”پدر دوج”  گفت که قیمت ها ی بیت کوین  (BTC)، اتر (ETH) و دوج (DOGE) افزایش یافته است ، اما به شوخی نتوانست پاسخی به سوال Michael Che، یکی از اعضای برنامه SNL در مورد این سوال بدهد که “دوج کوین” چیست؟ مهمان برنامه، ایلان ماسک از ارائه اطلاعات مربوط به تاریخچه این رمز ارز و عرضه در گردش آن طفره رفت اما سرانجام گفت “دوج” به اندازه دلار آمریکا “واقعی” و با ارزش است و از این رمز ارز به عنوان یک “رمز ارز فعال” نام برد.

اندکی پس از بخش آغازین برنامه، قیمت دوج برای اولین بار از زمان عبور قیمت آن از نیم دلار در اوایل ماه مه ، از 0.69 دلار به زیر 0.50 دلار کاهش یافت. اگرچه کمی بعد از پخش این قسمت برنامه در مورد ایلان ماسک، “پدر دوج”، تا حدی قیمت آن بهبود یافت و بالا رفت، اما در 24 ساعت گذشته قیمت این رمز ارز تا 0.43 دلار پایین آمده و در زمان نوشتن این خبر، با قیمت 0.48 دلار معامله می شود.

بسیاری انتظار داشتند که حضور ماسک در برنامه کمدی باعث افزایش شدید قیمت دوج شود، زیرا او دو هفته پیش در توییتر اشاره کرد که او با حضور در این برنامه کمدی اسکچ به یک سوپر استار با کاراکتر “پدر دوج” تبدیل خواهد شد. توئیت های مدیر عامل تسلا و مالک تیم بسکتبال دالاس ماوریکس، بنام مارک کوبان و همچنین پست های سرمایه گذاران خرد در r / WallStreetBets ممکن است علت اصلی افزایش قابل توجه قیمت این رمز ارز در سال جاری باشند – قیمت دوج در 1 ژانویه زیر 0.01 دلار بود.

همانطور که عوامل تاثیرگذار بر فضای رمزنگاری در رسانه های اصلی گزارش می شوند ، اما شوخی های اینچنینی مانند آنچه در برنامه زنده Saturday Night Live رخ داد ممکن است روی مخاطبان بیشتری اثر گذارد. NBC قبلاً یک برنامه اسکچ رپ با محوریت هیجان پشت رمز ارزهای نا مشهود در ماه مارس منتشر کرده بود. علاوه بر این ، گفته می شود که Beacon Pictures قصد دارد یک سریال کمدی تلویزیونی با مضمون رمزنگاری تولید کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 1 =