ایلان ماسک مدیر عامل تسلا درباره دوج کوین صحبت می کند: وضعیت رمزارزها، به دلیل واکنش بازار است

ایلان ماسک مدیر عامل تسلا درباره دوج کوین صحبت می کند: وضعیت رمزارزها، به دلیل واکنش بازار است

ایلان ماسک مدیر عامل تسلا درباره دوج کوین صحبت می کند: وضعیت رمزارزها، به دلیل واکنش بازار است

دیروز ایلان ماسک مدیر عامل تسلا در شبکه اجتماعی مورد علاقه ی خود. توییت های جدیدی در مورد رمزارز مورد علاقه ی خود دوج کوین منتشر کرد. اما به نظر می رسد که بازار به این توییت واکنشی نشان نداده است.

اگر یک ماشین، سگ نژاد شیبا اینو را در خیابان ببیند، ماشین می تواند دوج کوین به او بدهد.

دیو مک، مالک تسلا مدل 3، در توییتی می نویسد: “آیا تسلا ویژن واقعاً می تواند سگها را ببیند!”، ماسک به شوخی به نقل از رمزارز خود اینگونه پاسخ می دهد:

“اگر یک ماشین، سگ نژاد شیبا اینو را در خیابان ببیند ، ماشین می تواند دوج کوین به او بدهد.”

ایلان ماسک نه تنها به این توییت پاسخ می دهد، بلکه به کاربر دیگری هم پاسخ می دهد. زیر یک توییت دیگر از یکی از طرفداران دوج کوین، کاریکاتوری ارسال شده است. که آیا دوج کوین هنوز جزء 10 رمزارز برتر است، و ماسک با خنده به او پاسخ می دهد.

همه ایلان ماسک را مسخره می کنند، و با وجود اینکه همه چیز در مورد رمزارز محبوب او مثبت است. اما برای تقویت آن کافی نیست. و در واقع، در حالی که نظرات ماسک در سایر توییت ها، همچنان از این رمزارز میم پشتیبانی می کند. به نظر می رسد نمودار قیمت دوج کوین به پایین ترین سطح خود رسیده و 18/0 دلار را تاچ کرده است.

دوج کوین، افت آهسته و تدریجی را تجربه کرد. و پس از رسیدن به 72/0 دلار و قرار گرفتن در رده سوم از نظر ارزش بازار در ماه می 2021. اکنون در جایگاه هشتم قرار دارد.

البته ما هنوز درمورد ارزش کلی فعلی بازار آن یعنی 25 میلیارد دلار صحبت می کنیم. اما ارزش بازار این رمزارز در مقایسه با ماه می 2021، 75-٪ شده. و به نظر می رسد این روزها، سلطه بر بازار این رمزارز به زیر 2٪ رسیده است.

ایلان ماسک و دوج کوین  روند نزولی این رمزارز در مقابل سایر رمزارزها؟

در حالی که ماسک به عملکرد دوج کوین می خندد. که طی چند روز گذشته تا حدودی با روند نزولی 10 رمزارز برتر دیگر مطابقت دارد. سایر تأثیرگذاران به آینده ی این رمزارز نگاه می کنند.

کانالی که در یوتیوب، 245،000 عضو دارد بنام Final Stand، و به جامعه بیت کوین اختصاص داده شده است. توییت های خود را در مورد رمزارز دیگری منتشر کرد.

امروز مت والاس در حساب توئیتر خود به سادگی حمایت خود را از دوج کوین ابراز کرد، اما سپس از Tiger King (TKING)، رمزارز میم دیگر در شبکه اتریوم نام برد.

توییت دوم مت والاس این است:

وقتی فصل 2 Tiger King راه اندازی می شود، میلیون ها نفر کلمه Tiger King را سرچ می کنند. چه بخواهیم و چه نخواهیم… $ TKing یکی از بزرگترین جهش های تاریخ رمزارز را تجربه خواهد کرد.

به گفته برخی از افراد، به نظر می رسد رمزارز TKING توسط خود جو اگزوتیک معرفی شده است. و در واقع، والاس به داستان تایگر کینگ اشاره دارد که سال گذشته به عنوان یکی از سری های نتفلیکس فراگیر شد.

امروز، شخصیت اصلی اگزوتیک، که نام اصلی او جوزف آلن مالدونادو پاساژ است، به اتهام حیوان آزاری، قتل و جنایات دیگر، به 22 سال حبس در زندان محکوم شده است

.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × چهار =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉