ایلان ماسک در توییتی، حمایت خود را از تغییرات پیشنهادی دوج کوین اعلام کرد

ایلان ماسک در توییتی، حمایت خود را از تغییرات پیشنهادی دوج کوین اعلام کرد|چارتیکال جبل عاملی | آموزش پرایس اکشن | فوت پرینت | سنتیمنتال | فارکس | ارزدیجیتال
ایلان ماسک در توییتی، حمایت خود را از تغییرات پیشنهادی دوج کوین اعلام کرد

روز دوشنبه بار دیگر با توئیت حمایت کننده دیگری از ایلان ماسک در مورد تغییرات پیشنهادی دوج کوین، قیمت این رمزارز افزایش یافت.

ایلان ماسک، بنیانگذار جنجالی SpaceX و حامی رمزارز دوج کوین، اواخر روز یکشنبه حمایت خود را برای مجموعه ای از به روزرسانی های مهم بلاکچین دوج کوین ابراز کرد. این تغییرات به طرز چشمگیری، معماری نرم افزاری این رمزارز را بازطراحی می کند. و اقتصاد توکن آن را تغییر می دهد.

به نظر می رسد که رمزارز محبوب “شوخی” که همان دوج کوین است. پس از هجوم گسترده سرمایه و ورود پول سنگین به آن در اوایل سال جاری. در حال آمادگی برای تبدیل شدن به یک کوین سودمند جدی است. باید دید آیا به روزرسانی هایی که ماسک از آنها پشتیبانی می کند برای دارندگان این رمزارز خوب است یا بد؟

در Reddit در روز یکشنبه، توسعه دهنده Dogecoin Core، پاتریک لودر، به روزرسانی های پیشنهادی زیر را خلاصه کرد:

“این طرح به همه ذینفعان دوج کوین پیشنهاد می شود. زیرا این طرح کمک می کند تا در معاملات استاندارد زنجیره دوج کوین، متوسط کارمزد صد برابر کاهش یابد. کنترل کامل بر تمام جنبه های کارمزد بین استخراج کنندگان و اپراتورهای نود تقسیم شود. کمتر به توسعه هسته ای اعتماد کند و یک فضای معامله گری کاربردی (کوچک) رایگان را برگرداند. که این فضا باعث می شود شبکه سالم بماند. “

کارمزد و هزینه های کمتر می تواند کاربران بیشتری را جذب کند. که به دنبال استفاده از دوج کوین برای چک کردن پول نقد، حواله ها و تسویه حساب های تاجران به صورت آنلاین هستند. همچنین ممکن است انگیزه ماینرها برای حفظ، اعتبارسنجی، به روزرسانی و امنیت بلاکچین دوج را کاهش دهد.

ایلان ماسک یکشنبه شب در یک توییت به توسعه دهنده Dogecoin Core، راس نیکول، گفت که این تغییرات ” برای پشتیبانی اهمیت دارد.”

ایلان ماسک: اعمال این تغییرات برای پشتیبانی اهمیت دارد

چارلز هوسکینسون – که با ویتالیک بوترین، اتریوم را بنیان گذاری کرد و بلاک چین رقابت کننده کاردانو را تأسیس کرد. در پادکست اخیر خود گفت که او فقط خوشحال است که ماسک از دوج کوین حمایت می کند. حتی وقتی که فقط از آن استفاده می کند.

هوسكینسون اظهار امیدواری کرد که توجه او، “توسعه دهندگان واقعی” را ترغیب می کند. تا “شروع به كار بر روی دوج کوین كنند و برای آن کاربرد ایجاد كنند. بنابراین حداقل دارای ارزش است و از بین نخواهد رفت.”

بعد از توئیت ایلان ماسک، دوج کوین با تغییر ناگهانی قیمت روبرو شد. و از 242/0 دلار به 266/0 دلار رسید قبل از این که به مقاومت اصلی خود که در سطح حدود 260/0 دلار. در زمان انتشار گزارش است عکس العمل نشان دهد و افت کند.

توانایی ماسک در حرکت دادن روند بازارها با زدن دکمه توییت. یکی از مدیران سابق Bitrefill را به شوخی با او واداشته و هفته گذشته با کاهش قیمت دوج کوین به مدت شش هفته متوالی. او به شوخی گفته: “چیزی بگو، ایلان ماسک!”. این افت قیمت بعد از اوج گرفتن آن در ماه می همراه با بقیه بازار رمزارز صورت گرفت. اگرچه دوج کوین بیشتر رقابت خود را در دوره صعودی اخیر (و می توان گفت در حال انجام است) پشت سر گذاشته است.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 9 =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉