چارتیکال | فوت پرینت | پرایس اکشن

ایلان ماسک در کنفرانس “B Word” گفت که شرکت SpaceX او، بیت کوین دارد

ایلان ماسک در کنفرانس “B Word”  گفت که شرکت SpaceX  او، بیت کوین دارد

ایلان ماسک در کنفرانس “B Word” گفت که شرکت SpaceX او، بیت کوین دارد.

این کارآفرین و تحریک کننده رمزارزها با توییت هایش، گفت که وی شخصاً بیت کوین، اتر و به طور طبیعی دوج کوین دارد.

رابطه علاقه و نفرت ایلان ماسک با رمزارزهای مختلف همچنان ادامه دارد زیرا وی جزئیات بیشتری درباره سهام خود و شرکتهایش در کنفرانس The B Word، کنفرانسی که روز چهارشنبه برگزار شد، به اشتراک گذاشت.

ماسک گفت، یکی از شرکت های خصوصی او، شرکت هوافضای SpaceX ، بیت کوین دارد. ماسک گفت، دارایی های بیت کوین SpaceX قبلاً فاش نشده است.

این کارآفرین و تحریک کننده گفت که او شخصاً بیت کوین، اتر (ETH، 3.99٪ +) و به طور طبیعی، دوج کوین دارد.

مدیر عامل شرکت خودروسازی تسلا، گفت که سرمایه گذاری بیت کوین او در ماه فوریه فاش شده است، و هنوز این رمزارز را در دارایی های سرمایه گذاری شده ی خود دارد.

قیمت بیت کوین از اواسط ژوئن چهارشنبه بیشترین جهش را داشت. در یک لحظه، بیت کوین تا حدود 32800 دلار تغییر کرد که بیش از 10 درصد طی 24 ساعت گذشته است، اما چند لحظه بعد به حدود 6 درصد رسید.

به گفته ماتی گرینسپان، بنیانگذار اقتصاد کوانتوم، افزایش قیمت بیت کوین در اوایل روز چهارشنبه تا حدی همسو با پیش بینی این رویداد بود.

گرینسپن در خبرنامه روزانه خود نوشت: “ما منتظر بهترین و بزرگترین جریان بیت کوین می مانیم. روشن است که بازار بسیار هیجانی رفتار می کند. دوج کوین در سقف خود، با افزایش 19 درصدی در روز چهارشنبه به حدود 20 سنت رسید.

ایلان ماسک در مورد این موضوع که تسلا بیت کوین را برای پرداخت خودروهای خود دوباره پذیرفته. گفت که مصرف انرژی شبکه ی این رمزارز در حال بهبود است. و تسلا در این زمینه با دقت بیشتری تلاش می کند. اما به احتمال زیاد تسلا پذیرش بیت کوین بعنوان روش پرداخت را از سر می گیرد. پس از اینکه ماسک برای اولین بار در ماه می اعلام کرد تسلا دیگر به دلیل میزان انرژی مصرفی برای استخراج این رمزارز. بیت کوین را به عنوان روش پرداخت محصولات خود قبول نمی کند، قیمت این رمزارز به شدت کاهش یافت.

ماسک همچنین از جک دورسی، مدیرعامل توییتر و اسکوئر، از همکاران شرکت کننده در کنفرانس سوال کرد. که آیا او باید بیت کوین را به عنوان روش پرداخت از تبلیغ کنندگان توییتر به عنوان راهی برای حمایت از این رمزارز در نظر بگیرد یا خیر؟

دورسی پاسخ داد که او با این موضوع موافق است. اما او بیشتر در ایجاد انگیزه های اقتصادی در این شبکه بدون نیاز به تکیه بر تبلیغات متمرکز است.

وقتی ماسک وی را تحت فشار قرار داد تا به سوال او پاسخ دهد. که آیا واقعاً به تبلیغ دهندگان اجازه دهد با بیت کوین پرداخت خود را انجام دهند یا خیر؟ با این حال، دورسی خندید و مکث کرد و گفت که این کار را فوراً انجام دهد.

و در مورد موضوع رمزارز مورد علاقه ایلان ماسک یعنی دوج کوین. که اغلب در مورد آن توییت می کند، او گفت که دوست دارد که همه دوج کوین داشته باشند. و “از این رمزارز زیاد دارد و این رمزارز را دوست دارد. و من عاشق سگ ها و رمزارز میم دوج کوین هستم.”

ماسک با خنده گفت: “کنایه آمیزترین و سرگرم کننده ترین نتیجه. رمزارزی خواهد بود که به عنوان شوخی برای شوخی با رمزارزها راه اندازی شده است. و در نهایت به عنوان برترین رمزارز شناخته می شود.”

دوج کوین در اواخر روز بالا رفت و طی 24 ساعت گذشته تقریبا 10٪ افزایش قیمت داشت. و به کمتر از 19 سنت رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × یک =