chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

ایلان ماسک گفت من شخصاً بیت کوین، اتریوم و دوج کوین دارم

ایلان ماسک گفت من شخصاً بیت کوین، اتریوم و دوج کوین دارمچارتیکال جبل عاملی | آموزش رایگان پرایس اکشن | فوت پرینت | سنتیمنتال | فارکس | ارزدیجیتال

ایلان ماسک گفت من شخصاً بیت کوین، اتریوم و دوج کوین دارم:

در میان رویداد B Word، مدیر عامل تسلا فاش کرد که BTC، ETH و DOGE دارد. در حالی که شرکت هوافضای وی SpaceX بیت کوین دارد.

ایلان ماسک در طول بحث و گفتگو با جک دورسی در رویداد آنلاین B Word، اطلاعات بیشتری در مورد سبد پورتفوی شخصی خود و شرکت هوافضای خود SpaceX –  – به اشتراک گذاشت.

ایلان ماسک اتریوم دارد

کنفرانس B Word یک رویداد طولانی بود که در آن چهره هایی مانند ایلان ماسک، جک دورسی و کتی وود حضور داشتند. و استیو لی به عنوان مجری برنامه بود.

رئیس تسلا در گفتگو با دورسی، نظر خود در مورد سرمایه گذاری های خصوصی اش را به اشتراک گذاشت. و خاطرنشان کرد که وی علاوه بر بیت کوین و – البته – دوج کوین، شخصاً اتر، دومین رمزارز از نظر ارزش بازار را دارد.

اگرچه ماسک یکی از طرفداران بزرگ دوج کوین است و نگرانی هایی در مورد استفاده از انرژی بیت کوین دارد. اما این میلیاردر گفت که بیت کوین او، بیش از اتریوم و دوج کوین او است. مدیر عامل تسلا مبلغی را که وی در این دارایی ها سرمایه گذاری کرده یا زمان سرمایه گذاری خود را فاش نکرد.

ایلان ماسک، مدیر عامل شرکت تسلا

ماسک گفت، SpaceX بیت کوین دارد

ماسک در ادامه گفت که علاوه بر تسلا، شرکت هوافضای SpaceX وی هم بیت کوین را در پورتفوی خود دارد. با این حال، برخلاف شرکت خودروهای برقی وی، با سرمایه گذاری 5/1 میلیارد دلاری در بیت کوین. ماسک اعلام نکرد که SpaceX چه مقدار از این رمزارز دارد.

ماسک با وجود موقعیت مالی خود در این دارایی. خاطرنشان کرد که بیت کوین نمی تواند یک سیستم پولی جهانی در این لایه پایه باشد. اما بسته به نوع اجرادر لایه دوم، این احتمال ممکن می شود.

او معتقد است که پیاده سازی خوب نسخه لایه 2، مانند شبکه لایتنینگ. به بهبود مقیاس پذیری بیت کوین کمک می کند، و می تواند آن را تبدیل به واحد پول جهانی کند.

به گفته این میلیاردر، شرکت هوافضای وی “در اجرای چنین چشم انداز آینده ی بیت کوین” نقشی حیاتی دارد “. با این حال، او درمورد اینکه SpaceX برای رسیدن به این هدف چه می کند، توضیحی نداد.

تسلا قصد دارد مجدد بیت کوین را بعنوان روش پرداخت قبول کند

در همین حال، ماسک در جریان این رویداد فاش کرد که احتمال زیادی وجود دارد. که شرکت تسلا، پس از تأیید اینکه ماینرها از انرژی های تجدیدپذیر استفاده می کنند. دوباره بیت کوین را بعنوان روش پرداخت بپذیرد.

پس از اینکه شرکت تسلا خرید بیت کوین را به دلیل نگرانی های زیست محیطی به حالت تعلیق درآورد. مدیر عامل این شرکت گفت که اگر بیت کوین حداقل از 50٪ انرژی تجدید پذیر برای عملیات استخراج خود استفاده کند. این شرکت پذیرش بیت کوین را از سر می گیرد.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × سه =