پس از اینکه ایلان ماسک گفت پرداخت های دوج کوین با بیت کوین و اتریوم رقابت می کند، دوج کوین 8٪ بالا رفت

پس از اینکه ایلان ماسک گفت پرداخت های دوج کوین با بیت کوین و اتریوم رقابت می کند، دوج کوین 8٪ بالا رفت

آخرین توییت ایلان ماسک از دوج کوین، بازده کمی داشت اما باعث شوخی و طنز زیادی شد.

(DOGE) ممکن است به یک استراتژی بازاریابی جدید نیاز داشته باشد بعد از اینکه آخرین تبلیغ و طرفداری ایلان ماسک از این رمزارز، قیمت آن را کمتر از 8 درصد بالا برد.

روز پنجشنبه، در یک توییت، ایلان ماسک معروف به پدر دوج کوین استدلال کرد که دوج کوین می تواند از نظر پرداخت بهتر از بیت کوین و اتریوم عمل کند.

به نقل از ماسک: بیت کوین و اتریوم با توجه به کارمزد های بالا، “کند” هستند

مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس، به یکی از کاربران رمزارز یوتیوب بنام مت والاس پاسخ داد و هیجان خود را از بروزرسانی پروتکل آینده دوج کوین نشان داد.

ماسک ادعا کرد: ” بیت کوین و اتریوم در حال دنبال کردن یک سیستم تراکنش چند لایه هستند. اما نرخ معاملات لایه پایه آنها کند است و کارمزد معامله بالایی دارند.”

“نسخه ارتقا یافته دوج کوین برتر است زیرا نرخ معامله لایه پایه را به حداکثر می رساند. و کارمزد معاملات را در صرافی هایی که با لایه ثانویه عمل می کنند، به حداقل می رساند.”

بیت کوین و اتریوم یک سیستم تراکنش چند لایه را دنبال می کنند. اما نرخ معاملات لایه پایه آنها کند است و کارمزد معامله آنها زیاد است.

این پیشنهاد، پیش بینی می کند دوج کوین معاملات درون زنجیره ای را به صورت عادی انجام می دهد و صرافی هایی وجود دارد که اساسا نقشی را که شبکه Lightning  در بیت کوین انجام می دهد، برای دوج کوین ایفا می کند.

صرافی ها در حال حاضر تعداد زیادی معاملات را بدون دست زدن به بلاکچین کوین های مربوطه. به صورت داخلی پردازش می کنند. سپس این موارد در صورت لزوم همگام سازی می شوند. در نتیجه معاملات درون زنجیره ای کمتری انجام می شود. و بنابراین کارمزد کمتری ایجاد می شود و بلاکچین مربوطه تحت فشار کمتر قرار می گیرد.

در پاسخ، کاربران توییتر این مفهوم را پذیرفتند که صرافی ها ها از انجام چنین کاری خوشحال می شوند.

افراد دیگر به این موضوع اشاره کردند که بکار بردن اشخاص ثالث مورد اعتماد متمرکز به عنوان ستون اصلی یک شبکه پرداخت. بسیار پایین تر از راه حل شبکه لایتنینگ است.

پیتر مک کورماک، مجری پادکست به شوخی پاسخ داد. : “ایلان ماسک و جف بزوس یک حمل و نقل فضایی چند سیاره ای را دنبال می کنند. اما توسعه آن کند است و کارمزد آن زیاد است.”

“ساخت موشک با تف و کاغذ، با سرعت بالا و ارزان صورت می گیرد. و آن را برتر و شایسته تر می کند.”

قیمت دوج کوین، 70% زیر بالاترین سقف تاریخی خود نوسان می کند

در عین حال، بعد از صحبت ایلان ماسک، دوج کوین بار دیگر فقط اندکی حرکت کرد. و در زمان نوشتن این خبر، 6/7٪ بالا رفت و کمی کمتر از 23/0 دلار معامله شد.

از زمانیکه دوج کوین به بالاترین سقف تاریخی خود در 8 می رسید. وقتی ماسک به برنامه زنده شنبه شب رفت تا دوج کوین را مورد توجه مخاطبان بیشتری قرار دهد، این ارز 70٪ افت کرده است.

نمودار کندل استیک ساعتی دوج کوین

ایلان ماسک با کمپین خود در شبکه های اجتماعی، ناخواسته توجه را از دوج کوین منحرف کرده است.

توییت های مختلفی در مورد رمزارزهای جدید با مضمون سگ ایجاد شده است – یک پست در مورد اینکه ماسک از شیبا اینو به نام “” Flocki  استفاده می کند، به سرعت باعث ظهور مجموعه ای از توکن های مربوط به شیبا اینو شد.

پیش از آن، خود شیبا اینو (SHIB) با دوج رقابت می کرد. زیرا سرمایه گذاران خرد در معاملات رمزارز میم شرکت می کردند.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × پنج =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉