بانک هایی، از جمله بارکلیز، انتقال پول به صرافی رمزارز بایننس با استفاده از کارت های اعتباری و بدهی را ممنوع می کنند

بانک هایی، از جمله بارکلیز، انتقال پول به صرافی رمزارز بایننس با استفاده از کارت های اعتباری و بدهی را ممنوع می کنند

صرافی رمزارز بایننس : همه این ممنوعیت ها به خاطر ایمن نگه داشتن پول مشتریان انجام شده است. در حالی که بایننس می گوید، “اگر شرکای ما هر گونه نگرانی دارند، ما از گفتگو برای بحث و نظر استقبال می کنیم. اضافه کردن اطلاعیه FCA تنظیم کننده UK به BLM، اصلا در مورد بایننس نیست.

صرافی برجسته رمزارز بایننس در توییتر خود این موضوع را به اشتراک گذاشت. که بسیاری از شرکای بانکی آنها به کاربران خود اجازه استفاده از خدمات شان را نمی دهند.

بایننس روز سه شنبه گفت: “این موضوع ناامیدکننده است که بدانید برخی از شرکا در حال انجام اقدامات یک جانبه برای جلوگیری از سرویس دهی به کاربران بایننس هستند. بر اساس آنچه که به نظر می رسد درک نادرستی از وقایع است.”

در یکی از این موارد، یکی از شرکا، به کاربر خود گفت به اطلاعیه FCA که خطاب به Binance Markets Limited (BML) است رجوع کند. و می گوید این اقدام را برای “ایمن” نگه داشتن پول مردم انجام می دهد. هنوز هم، بایننس “مثل همیشه، امنیت پول کاربران ما را بسیار جدی گرفته است”.

وقتی که بایننس به کاربران خود در این مورد اطلاع داد، بسیاری از افراد در بخش نظرات به این نکته اشاره کردند که بانک ها به آنها اجازه نمی دهند که به این پلتفرم منتقل شوند.

بانک بارکلیز، یکی از چنین پلتفرم هایی است که به کاربران خود اجازه انتقال به بایننس را نمی دهد.

و هرگونه پرداخت با کارت اعتباری و بدهی به این صرافی را برای مدت زمان نامشخصی متوقف کرده. این امر به خاطر ایمن نگه داشتن پول مشتریان صورت گرفته است.

در پیام خودکار بانک آمده است: “این وظیفه ما است که به محافظت از پول شما کمک کنیم. با توجه به این موضوع، ما تصمیم گرفته ایم پرداخت های انجام شده توسط کارت اعتباری / بدهی به بایننس را تا اطلاع ثانوی متوقف کنیم. تا به ایمن نگه داشتن پول شما کمک کنیم. “

سایر کاربران خاطر نشان کردند که این توقف انتقال فقط توسط بانک بارکلیز انجام نشده. بلکه سایر بانک های انگلیس مانند Natwest، Lloyds و HSBC نیز به آنها اجازه سپرده گذاری در بایننس را نمی دهند.

این امر پس از آن صورت گرفت که بایننس هفته گذشته مجدداً اقدام به برداشت مجدد GBP کرد پس از آنکه مشتریان صرافی قادر به واریز یا برداشت پوند (GBP)  از پلتفرم خود نبودند، پس از آنکه قانونگذار انگلیس، فعالیت های رمزارز در این کشور را سرکوب کرد. طی دو هفته گذشته بایننس در انگلیس و همچنین جزایر کیمن و بورس اوراق بهادار تایلند. در مرکز نگرانی های نظارتی قرار داشته است.

بایننس بار دیگر تأکید کرد: “اطلاعیه FCA مربوط به سپرده های کاربر در http://Binance.com نیست. این اطلاعیه مربوط به BLM ادغام شده در انگلیس است که توسط FCA تنظیم می شود. BML یک نهاد جداگانه است که هیچ کالا یا خدماتی از طریق Binance.com ارائه نمی دهد.

“اگر شرکای ما هر گونه نگرانی دارند، ما از گفتگو برای بحث و نظر استقبال می کنیم.”

“ما تعهدات مربوط به انطباق خود با قوانین را بسیار جدی می گیریم. و متعهد هستیم که با همکاری نهادهای نظارتی، سیاست هایی را مورد حمایت قرار می دهیم. که از مصرف کنندگان محافظت می کند، نوآوری را تشویق می کند و صنعت را پیش می برد.”

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − دوازده =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉