چارتیکال | فوت پرینت | پرایس اکشن

بایننس به پشتیبانی از توکن های مرتبط با سهام پایان داد

بانک هایی، از جمله بارکلیز، انتقال پول به صرافی رمزارز بایننس با استفاده از کارت های اعتباری و بدهی را ممنوع می کنند
بایننس به پشتیبانی از توکن های مرتبط با سهام پایان داد | آموزش رایگان پرایس اکشن جبل عاملی

بایننس به پشتیبانی از توکن های مرتبط با سهام پایان داد:

بایننس خبر داد که توکن های مرتبط با سهام در وب سایت این صرافی بلافاصله قابل خریداری نیستند.

بایننس گفت که از خرید توکن های مرتبط با سهام حمایت نمی کند.

بایننس روز جمعه اعلام کرد که توکن های سهام بلافاصله برای خرید در وب سایت اش در دسترس نیستند. و پشتیبانی از این توکن ها در 14 اکتبر پایان می یابد. و روز بعد از تاریخ اعلامی، همه پوزیشن ها بسته خواهد شد.

این صرافی رمزارز اظهار داشت: این تصمیم برای تمرکز روی سایر محصولات گرفته شده است.

بایننس سرویس توکن سهام خود را در ماه آوریل معرفی کرد. و به مشتریان امکان خرید بخشی از سهام شرکتها را داد و برای این کار از شرکت تسلا شروع کرد و به سرعت Coinbase را اضافه کرد. کمی بعد میکرواستراتژی، مایکروسافت و اپل اضافه شدند.

طولی نکشید که نهادهای نظارتی توجه خود را به این موضوع افزایش دادند. و ناظران مالی انگلیس و آلمان در هفته های بعد در این مورد ابراز نگرانی کردند.

واکنش در برابر بایننس در هفته های اخیر بسیار جدی شده است. به طوری که نهادهای نظارتی در سراسر جهان، هشدارهایی را مبنی بر عدم مجاز بودن این صرافی رمزارز برای ارائه خدمات تنظیم شده در بازارهای خود، از جمله انگلیس و ژاپن، ارائه دادند.

جدیدترین آنها هنگ کنگ است که تنظیم کننده قانون بازارهای این کشور امروز اعلام کرد. که بایننس برای فعالیت در حوزه قضایی این کشور ثبت نشده است.

مدیر عامل Changpeng “CZ”  ژائو، در 7 ژوئیه در نامه ای سرگشاده به مشکلات بایننس پرداخت و مطابقت این صرافی با قوانین را “یک سفر” خواند و در پاسخ به تصویب گسترده تر رمزارز، از “چارچوب های نظارتی واضح تر” صحبت کرد.

کاربران بایننس در منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس که توکن سهام خریداری کرده اند. این امکان را دارند که آنها را به یک پلتفرم جدید منتقل کنند که توسط CM-Equity AG. شرکت سرمایه گذاری بایننس آلمان ساخته شده که با این شرکت همکاری می کند.

انتظار می رود پلتفرم جدید، چند هفته قبل از موعد مقرر در ماه اکتبر افتتاح شود.

# پشتیبانی بایننس از توکن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 14 =