chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

بایننس قصد دارد معاملات مارجین رمزارز به پوند، یورو و دلار استرالیا را متوقف کند

بایننس قصد دارد معاملات مارجین رمزارز به پوند، یورو و دلار استرالیا را متوقف کند|چارتیکال| پرایس اکشن|فوت پرینت|سنتیمنتال|فارکس|ارزدیجیتال|ولیوم تریدینگ

بایننس قصد دارد معاملات مارجین رمزارز به پوند، یورو و دلار استرالیا را متوقف کند.

صرافی بایننس به دنبال نظارت های سختگیرانه، تلاش کرده تا انطباق خود با این مقررات را افزایش دهد، حداکثر لوریج پیشنهادی به معامله گران را کاهش داده و همچنین قرض مارجین برای چندین رمزارز را به حالت تعلیق درآورد.

بایننس بعنوان بزرگترین صرافی رمزارز، در چند ماه گذشته مورد هدف مقامات نظارتی قرار گرفته است. زیرا نهادهای نظارتی در سراسر جهان اقدام به سرکوب این صرافی نموده اند. نهادهای نظارتی انگلیس اخیراً بایننس را از انجام هرگونه فعالیت نظارتی در انگلیس ممنوع کرده اند. با این حال شهروندان انگلیس همچنان می توانند از طریق سایر حوزه های قضایی به خدمات بایننس دسترسی داشته باشند.

بایننس در کشورهای مختلف از جمله آلمان و ژاپن و همچنین انگلیس با محدودیت های زیادی روبرو بوده. و مجموعه ای از بیانیه ها را برای اعلام به روزرسانی های مختلف شرکت خود منتشر کرده است. جدیدترین نسخه به روز شده ی بایننس، باعث تعلیق گرفتن وام مارجین برای کاربران می شود.

“از 10 آگوست، بایننس وام مارجین بیت کوین، اتر و سایر رمزارزهای بزرگ و یورو، استرلینگ و دلار استرالیایی خود را تعلیق می کند”

بایننس برای کار با تنظیم کننده های قانون و اطمینان از انطباق با مقررات، مجبور است خود را با تغییر چشم انداز رمزارز سازگار کند. به ویژه هنگامی که آنها به یک سرویس مالی تنظیم شده انتقال می یابند. در اجلاس مجازی سالانه بلاکچین REDeFiNE TOMORROW 2021، مدیرعامل بایننس چانگ پنگ ژائو در مورد تغییراتی که بایننس آماده است. انجام دهد تا در راستای مقررات نظارتی قرار گیرد صحبت کرد و گفت:

“واضح است که باید منتظر مقررات سنگین باشیم. بایننس به فکر تغییر مسیر از یک استارت آپ فناوری به یک سرویس مالی است. ما در حال افزایش اقدامات خود برای پیروی از مقررات هستیم مثلا ناظران سابق را استخدام می کنیم “

بایننس به عنوان یکی از بزرگترین صرافی ها در بازار رمزارز. بطور قابل توجهی بیشتر از سایر صرافی ها مورد بررسی و توجه قرار گرفته است. که شاید بخشی از آن به دلیل حضور جهانی این صرافی و نگرانی های ناظران از سوء استفاده از پلتفرم بایننس توسط مجرمان سایبری باشد. افرادی که در این مورد تردید داشتند پیشنهاد کردند که بایننس صرفاً به عنوان یک “سپر بلا و قربانی” برای تنظیم کننده های قانون جهانی استفاده شده است. تا از این طریق، مقررات رمزارز در سراسر جهان را سخت گیرانه تر کنند.

با توجه به افزایش رویاروئی بایننس با فشار ناظران قانون. مدیرعامل این صرافی چانگ پنگ ژائو از طریق توییتر اعلام کرد که حداکثر لوریج برای معاملات فیوچرز رمزارز را برای کاربران جدید به 20 برابر پولی که کاربر می گذارد، محدود می کند.

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اطلاع رسانی ارائه شده است. به عنوان مشاوره حقوقی، مالیاتی، سرمایه گذاری، مالی یا سایر موارد ارائه یا در نظر گرفته نشده است.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − یک =