chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

بایننس محدودیت برداشت را کاهش می دهد، ابزار گزارش دهی مالیات را گسترش می دهد

بایننس محدودیت برداشت را کاهش می دهد، ابزار گزارش دهی مالیات را گسترش می دهد|چارتیکال جبل عاملی | آموزش رایگان پرایس اکشن | فوت پرینت | سنتیمنتال | فارکس | ارزدیجیتال

بایننس محدودیت برداشت را کاهش می دهد، ابزار گزارش دهی مالیات را گسترش می دهد:

کاربران فعلی بایننس نمی توانند بیش از 06/0 بیت کوین در روز بدون تکمیل احراز  کامل KYC، که در ماه آگوست اجرا می شود، برداشت کنند.

بایننس، بعنوان بزرگترین صرافی رمزارز جهان از نظر حجم معاملات. به تلاش خود برای حفظ گفتگو با تنظیم کننده های قانون جهانی ادامه می دهد. و برای این کار محدودیت های برداشت و سیستم جدید گزارش دهی مالیات معرفی می کند.

این شرکت روز سه شنبه رسماً به روز رسانی بزرگی در KYC خود اعلام کرد. که به طور قابل توجهی حداکثر میزان برداشت را برای کاربرانی که احراز هویت کامل انجام نداده اند کاهش می دهد.

بلافاصله برای حساب های بایننس جدید، کاربرانی که فقط احراز هویت حساب اولیه را انجام داده اند. قادر به برداشت بیش از 06/0 بیت کوین در روز نخواهند بود. که ارزش آن در زمان نوشتن این خبر تقریبا 2400 دلار است. مدیرعامل بایننس، چانگ پگ ژائو در توییتر خود اشاره کرد. که قبلاً حداکثر میزان برداشت روزانه، 2 بیت کوین یا حدود 80،000 دلار بوده است.

بر اساس این اعلامیه، بایننس به اعمال محدودیت های جدید برداشت برای کاربران موجود به صورت مرحله ای از 4 آگوست ادامه خواهد داد.

این صرافی انتظار دارد محدودیت های جدید برداشت را بطور کامل تا 23 آگوست تصویب کند. آن دسته از کاربران بایننس که احراز هویت خود را کامل انجام داده اند. همچنان قادر خواهند بود حداکثر 100 بیت کوین در روز، یا تقریباً 4 میلیون دلار به قیمت بیت کوین در زمان نوشتن مقاله، برداشت کنند. در این اطلاعیه آمده است: “محدودیت های برداشت هر روز در ساعت 00:00 صبح به روزرسانی می شود.”

بایننس همچنین ابزار جدید گزارشگری مالیاتی خود را در روز چهارشنبه راه اندازی کرد. این سیستم گزارش، یک رابط برنامه نویسی کاربردی است. که کاربران بایننس را قادر می سازد تا معاملات رمزارز خود را ردیابی کنند. تاریخ معاملات خود را به فروشندگان شخص ثالث منتقل کرده. و نمای کلی فوری از بدهی های مالیاتی محلی خود بدست آورند. ابتکار جدید، بخشی از استراتژی گسترده تر صرافی برای گسترش پروتکل های حفاظت از کاربر و مدیریت ریسک است.

طبق صفحه دستورالعمل گزارشگری مالیاتی بایننس. کاربران اکنون می توانند برای انتقال سابقه معاملات خود، یک ابزار مالیاتی شخص ثالث را انتخاب کنند. “بایننس هیچ نرم افزار خاصی از ابزار مالیات شخص ثالث را تأیید نمی کند. لطفاً هنگام انتخاب ابزارهای مالیاتی شخص ثالث، از اختیار خود استفاده کرده و یا با توجه به شرایط و الزامات مالیاتی شخصی، با مشاور مالیاتی شخصی خود مشورت کنید. “

بایننس بلافاصله به درخواست اطلاعات در مورد استفاده از ابزار جدید برای کاربران آمریکایی بایننس پاسخ نداد.

این خبر در حالی است که بایننس با تهاجم محدودیت های جدید معاملاتی روبرو شد و تلاش کرد. تا بطور آشکار به سرکوب نظارتی جهانی این صرافی پاسخ دهد. این هفته، صرافی بایننس جفت معاملات مارجین را برای سه ارز فیات از جمله یورو، دلار استرالیا و پوند استرلینگ انگلیس حذف کرد.

ژائو همچنین در روز سه شنبه اشاره کرد که اگر کسی “با پیش زمینه نظارتی قوی” وجود داشته باشد، مایل است از سمت خود به عنوان مدیرعامل کناره گیری کند. وی خاطرنشان كرد: “هیچ برنامه فوری برای جایگزینی من به عنوان مدیرعامل وجود ندارد.”

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + بیست =