با ادامه اصرار چین بر ممنوعیت رمزارز، بیت کوین و سایر رمزارزها سقوط می کنند

با ادامه اصرار چین بر ممنوعیت رمزارز، بیت کوین و سایر رمزارزها سقوط می کنند

این روزها پس از اقدامات جدید چین در محدود کردن رمزارزها در سیستم بانکی خود، بیت کوین و سایر رمزارزها در حال افت شدید هستند.

بزرگترین رمزارز جهان (بیت کوین)، فقط طی شش روز گذشته، بیش از 20 درصد از ارزش خود را از دست داده است و ارزش آن نسبت به بالاترین قیمت ثبت شده خود یعنی 65000 دلار، نصف شده است.

برخی از سرمایه گذاران نگرانند که ممکن است افت و ضررهای بیشتری پیش روی آنها باشد.

تصمیمات چین در مورد بیت کوین

با نگاهی دقیق به آخرین اخبار، تصمیم بانک خلق چین نمی تواند مورد توجه قرار نگیرد. این بانک می گوید به بانک های ملی و بزرگترین موسسات مالی کشور و گروه Group’s Alipay، اطلاع داده است که خدمات مربوط به معامله رمزارزها را ارائه نکنند.

سپس بانک مرکزی بار دیگر تأکید کرد که چگونه رمزارزها، فعالیت های سوداگرانه سیستم مالی چین را مختل می کند و خطر خروج غیرقانونی سرمایه را از کشور ایجاد می کند.

بنابراین بانکهای بزرگ بلافاصله، اطلاعیه هایی را در مورد ممنوعیت خرید و فروش رمزارزها اعلام کردند.

به موازات این امر، چین رمزارز خود را راه اندازی کرد و انگیزه رقابت را کم کرد و طبق تجزیه و تحلیل من، معتقدم که به زودی شاهد ترک ماینرها از چین و انتقال آنها به جایی هستیم که انرژی ارزان دارد.

بانک کشاورزی چین (AgBank)، سومین وام دهنده بزرگ چین، اعلام کرد که از دستورالعمل های بانک خلق چین پیروی می کند و برای مشتریان خود مراقبت لازم را برای ریشه کن کردن فعالیت های غیرقانونی مربوط به استخراج و معاملات رمزارز حفظ می کند.

Alipay، که بستر پرداخت متعلق به غول fintech Ant Group است، همه افراد را از برنامه های ایجاد یک سیستم نظارت برای تنظیم کنندگان مطلع کرده است و معاملات غیرقانونی مرتبط با رمزارز در وب سایت ها و حساب های اصلی را شناسایی می کند.

درباره Giuseppe Pascarella:

Giuseppe Pascarella تحلیلگر مالی و بنیانگذار و مدیرعامل گروه PascaProfit، یکی از برترین شرکت های تحلیلی ایتالیایی و اروپایی پیشرو است.

غالباً به عنوان سخنران میهمان در جلسات مهم با شخصیتهای برجسته ای مانند کریستین لاگارد (فرد شماره 1 بانک مرکزی اروپا) و اورسولا برنز (مشاور سابق اوباما) دعوت می شود، وی همچنین در ارتقا سواد مالی در ایتالیا فعال است.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + 8 =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉