chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

با خروج میلیاردها دلار دوج کوین از بلاکچین، فعالیت نهنگ های دوج کوین کاهش می یابد

با خروج میلیاردها دلار دوج کوین از بلاکچین، فعالیت نهنگ های دوج کوین کاهش می یابد

به نظر می رسد افزایش اخیر فعالیت شبکه دوج کوین در حال متوقف شدن است.

پس از فعالیت های زیادی که  نهنگ های دوج کوین از خود نشان دادند و ارزش دلاری معاملات روزانه دوج کوین را نسبت به بیت کوین و اتریوم بالاتر بردند، به نظر می رسد که روند افزایش جابجایی این رمز ارز در بلاکچین در حال کند شدن است.

افزایش قیمت دوج کوین در طول سال 2021 با افزایش بسیار بالای ارزش معاملات انجام شده در بلاکچین آن همراه بوده است. ارزش دلاری دوج کوین معامله شده و ارسال شده از یک کیف پول به کیف پول دیگر در 5 می به 82 میلیارد دلار رسید که اوج قیمت آن بود و از رکورد بیش از 35 میلیارد دلاری ثبت شده برای بیت کوین و 12 میلیارد دلار برای اتریوم پیشی گرفت.

پیشی گرفتن دوج کوین از دو رمز ارز شناخته شده بلاکچین در جهان بسیار شگفت آور است، با توجه به اینکه مجموع دوج کوین معامله شده ی روزانه در دسامبر 2020،  فقط 10 میلیون دلار بوده است. دوج کوین در سال 2021 توسط ایلان ماسک مدیر عامل تسلا و توسط تلاش های متمرکز معامله گران فعال در شبکه های اجتماعی بیشتر در معرض دید و توجه قرار گرفت زیرا این افراد قصد داشتند دوج کوین را به روشی مشابه با سهام بازی GameStop به سمت بالا هدایت کنند (پمپاژ).

در حالی که فعالیت های عمومی دوج کوین در ماه دسامبر پایین بود و بعد از آن بالا رفت، در ماه می شاهد یک تغییر اساسی بودیم که نشان داد نهنگ ها از دوج کوین خسته شده اند.

در روز چهارشنبه، ارزش معاملات روزانه دوج کوین، کمی کمتر از 5 میلیارد دلار بود که نسبت به بالاترین رقم 82 میلیارد دلاری ثبت شده در اوایل ماه، 93% کاهش داشت.

در همین حال، روز یکشنه میانگین ارزش معاملات دوج از 16/1 میلیون دلار به شدت کاهش یافت و سه روز بعد در روز چهارشنبه به کمتر از 240 هزار دلار رسید – تقریباً 80٪ افت را تجربه کرد. متوسط ارزش معاملات بیش از حد این رمز ارز در ماه گذشته علی رغم رسیدن به یک معاملات بسیار کمتر، همچنان ادامه داشته است – این موضوع نشانه می دهد که در اصل افراد بزرگی دوج کوین را داشته اند.

اگرچه افزایش فعالیت در بلاکچین دوج کوین بصورت پراکنده در طول سال تا به امروز رخ داده است، اما افزایش قابل توجه در دو معیار ذکر شده در بالا در اواسط آوریل مشاهده شده، زیرا معامله گران شروع به تلاش برای پمپاژ مصنوعی ارزش دوج کوین تا  تاریخ 20 ماه آوریل کردند.

سقوط کوتاه فعالیت شبکه پس از آن، با افت 63 درصدی قیمت دوج کوین در بیشتر ماه می همراه بود زیرا از بالاترین رقم اخیر خود یعنی 0.73 دلار سقوط کرد.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × پنج =