chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

با فروش بیت کوین توسط سرمایه گذاران نهادی، حجم سرمایه گذاری در صندوق های اتریوم، افزایش می یابد.

افت بیت کوین در اخبار پرایس اکشن جبل عاملی

به نظر می رسد سرمایه گذاران نهادی طی هفته گذشته تقریبا 100 میلیون دلار از بیت کوین خود را فروخته اند، در حالی که حجم سرمایه گذاری در اتریوم افزایش یافته است.

گزارش هفتگی  Digital Asset Fund Flows کوین شیر نشان داده که هفته گذشته شاهد بزرگترین خروج بیت کوین در تاریخ بوده است زیرا حساب توییتر ایلان ماسک بار دیگر به بازارهای رمز ارز آسیب زده است.

گزارش 17 می یادآور شد که هفته گذشته سرمایه گذاران، 98 میلیون دلار از بیت کوین خارج کردند که این مقدار برابر با  2/0٪ از کل دارایی های تحت مدیریت یا AUM است. CoinShares خاطرنشان کرد: “هرچند این مقدار بیت کوین خارج شده کم است اما رکورد بزرگترین میزان خروجی را نشان می دهد.”

در میان اوضاع آشفته بازار بیت کوین، به نظر می رسد سرمایه گذاران نهادی، سرمایه گذاری در اتر و سایر رمزارزهای جایگزین را افزایش داده اند، در این گزارش ورود 48 میلیون دلار به  سایر رمز ارزها به استثنای بیت کوین مشخص شده است.

از بین محصولات سرمایه گذاری آلت کوین، اتریوم بیش از نیمی از جریان ورودی، با 27 میلیون دلار ورود پول را نشان می دهد. Cardano و Polkadot نیز به ترتیب 6 میلیون و 3.3 میلیون دلار افزایش ورودی داشتند.

CoinShares همچنین یادآوری می کند که ماه می اولین ماهی است که در آن حجم سرمایه گذاری برای محصولات سازمانی اتر بیش از محصولات بیت کوین بوده است. در این گزارش آمده است:

“داده ها حاکی از آن است که سرمایه گذاران بیت کوین در حال تنوع بخشی به سرمایه ی خود در سایر محصولات سرمایه گذاری آلتکوین می باشند.”

محصولات سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال با جریان خروج خالص 50 میلیون دلاری مواجه شده که اولین بار از اکتبر سال 2020 است که جریان خالص خروجی را شاهد بوده است.

سرمایه گذاری نهادی در اتر و آلت کوین ها، منعکس کننده ی روندهای اخیر در اکوسیستم دارایی رمز ارز گسترده تر است، این در حالی است که سلطه بر بازار بیت کوین در 17 می به پایین ترین حد سه  ساله ی خود یعنی تقریبا 40٪ سقوط کرده است.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت − شش =