چرا ایلان ماسک احساس می کند که بروزرسانی دوج کوین، این رمزارز را بسیار برتر از بیت کوین و اتریوم می کند

چرا ایلان ماسک احساس می کند که بروزرسانی دوج کوین، این رمزارز را بسیار برتر از بیت کوین و اتریوم می کند

چرا ایلان ماسک احساس می کند که بروزرسانی دوج کوین، این رمزارز را بسیار برتر از بیت کوین و اتریوم می کند؟

ایلان ماسک، مدیر عامل جنجالی تسلا / اسپیس ایکس. یک بار دیگر ادعای قانع کننده ای را برای برتری پروژه مورد علاقه خود یعنی دوج کوین مطرح کرد.

ماسک، که خود را پدر دوج می نامد. امروز به توئیتی واکنش نشان داد که پیش بینی می کند ارتقا قریب الوقوع دوج کوین، این رمزارز را به عنوان یکی از ارزهای پرکاربرد جهان تبدیل می کند. و گفت که این به روزرسانی، باعث برتری بیشتر این رمزارز نسبت به بیت کوین و اتریوم خواهد شد.

ماسک به ما می گوید چرا دوج کوین نسبت به بیت کوین و اتریوم برتری می یابد

اوایل 9 ژوئیه، ایلان ماسک در پاسخ به یک توییت از کاربر یوتیوب بنام مت والاس، اشاره خاصی به راه حل مقیاس پذیری کرد. وی اظهار داشت که بیت کوین و اتریوم دارای لایه های پایه بسیار کند و گران هستند. بنابراین، برای کارکرد صحیح، این رمزارزها به سیستم های تراکنش چند لایه نیاز دارند. این شرکت فناوری همچنین توضیح داد:

“به نظر من شایستگی دوج کوین در این است که نرخ معاملات لایه پایه را به حداکثر می رساند. و کارمزد معاملات را در صرافی هایی که با لایه ثانویه عمل می کنند، به حداقل می رساند.”

علاقه مندان به بیت کوین امیدوارند که پروتکل پرداخت شبکه لایتنینگ لایه 2. و به روزرسانی اخیر Taproot بتواند به حل برخی از چالش های مقیاس پذیری رمزارز کمک کند.

علاوه براین، دومین رمزارز بزرگ جهان از نظر ارزش بازار، اتریوم. در حال حاضر در وسط یک نسخه به روزرسانی کاملاً پیش بینی شده قرار دارد. که نوید می دهد تغییرات قابل توجهی در سیستم کارمزد تراکنش شبکه ایجاد کند. که مدتهاست به دلیل ازدحام در بلاکچین، خلاف آن رخ داده است. ازدحام بلاکچین در شبکه اتریوم، میزبان اکثر پروژه های مالی غیرمتمرکز دیفای و توکن های غیر مثلی (NFT)  است – دو بخشی که در سال گذشته مورد توجه بسیاری قرار گرفته اند.

در پاسخ، جامعه رمزارز با آخرین توییت ماسک در مورد دوج کوین مخالفت کردند. به عنوان مثال Bitfinex و Tether CTO پائولو آردوینو، به شوخی پیشنهاد کردند. که ایلان ماسک باید شروع به ساخت موشک با “تف و کاغذ” کند که ارزان تر است.

ما باید ساخت موشک را با تف و کاغذ شروع کنیم. به طور قطع این موشک، ارزان تر و سبک وزن تر است. خوب … از نظر ایمنی این دو نمی توانند یکسان باشند اما مطمئناً این یک معامله زنده است.

افراد دیگری مانند آنتونی ساسانو، طرفدار برجسته اتریوم به شوخی گفت: “همه راه حل ها را جمع کنید. ایلان ماسک مشکل مقیاس پذیری بلاکچین را حل کرد.”

یک رابطه عاشقانه پیچیده بین ایلان ماسک و دوج کوین

قیمت دوج کوین امسال سوار بر طرفداری های بی پایان ماسک در توییتر افزایش یافته است. رئیس تسلا پیشنهاد بروزرسانی دوج کوین را در ماه می داد که ادعا می کند به طور حتم این رمزارز با الهام از شیبا اینو  به اندازه کافی مقیاس پذیر می شود تا نسبت به بیت کوین برتری یابد.

اگرچه او در هنگام میزبانی در برنامه زنده معروفSNL خود دوج کوین را یک رمزارز “شلوغ” خواند و هدفش این بود که این رمزارز را مورد توجه مخاطبان بیشتری قرار دهد، اما ماسک قول داده است که با شرکت موشکی SpaceX خود یک دوج کوین واقعی به ماه بفرستد و این کار را با سرمایه گذاری از طریق دوج کوین در پروژه های شرکت های ارسال کننده موشک به ماه انجام می دهد.

همانطور که ماه گذشته ZyCrypto گزارش داد، ایلان ماسک حمایت خود را از پیشنهادی اعلام کرد که سیاست کارمزد دوج کوین را به شدت تغییر می دهد.

تسلا علی رغم شوخی های اخیر خود، پس از سرمایه گذاری 5/1 میلیارد دلار در اوایل سال جاری، هنوز بیت کوین را در ترازنامه خود نگه می دارد. علاوه بر این، به دنبال آخرین انتقادات ماسک از دو بلاکچین برجسته، قیمت بیت کوین و اتریوم تا حد زیادی افت نداشت.

مطالب برتر

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 17 =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉