هشتگ های داغ:

برگ برنده ی معامله گری در تست مجدد سطوح کلیدی تایم ساختار

برگ برنده ی معامله گری در تست مجدد سطوح کلیدی تایم ساختار

اگر شما هم به دنبال برگ برنده ای در سیستم معاملاتی خود هستید حتما این مقاله را مطالعه کنید. این برگ برنده درست زمانی اتفاق می افتد که قیمت در تایم ساختار مجدد سطوح کلیدی را تست می کند.

یکی از اهداف پیروزی آفرین من در معامله گری بازارهای مالی، مطمئن شدن برای ورود به معامله در نقاط ورود صحیح است.

نقاطی که وقتی از زاویه ی دید و روانشناسی معامله گران حاضر در بازار دیده می شوند، حس معناداری ایجاد می کنند، زاویه ی دیدی که به تایم فریم ساختار بازار توجه دارد.

در این مقاله می خواهیم یکی از نقاط ورود صحیح را با هم بررسی کنیم و آن، تست مجدد سطح کلیدی بعد از تغییر جریان سفارشات در برخورد با آن سطح کلیدی می باشد.

تمامی مواردی که در این مقاله درمورد آن ها صحبت خواهیم کرد، براساس ستاپ های شکل گرفته در تایم ساختار و معامله کردن در آن ها در تایم فریم معاملاتی یا تایم فریم پایین تر خواهد بود.

اما ایده ی خارق العاده ای که می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم، استفاده از چند تایم فریم بالاتر از تایم فریم ساختار استانداردی که دانش پذیران آکادمی با آن آشنایی دارند می باشد و به دنبال نقطه ی ورود در تست مجدد سطح کلیدی توسط قیمت بعد از واکنش معنادار معامله گران به سطح مذکور خواهیم بود.

در تصاویر معاملاتی که در این مقاله خواهید دید، چنین دیدگاهی وجود داشته است و به تایم فریم ساختار یا چند تایم فریم بالاتر از آن توجه کرده ایم.

چنین اختلاف تایم فریمی را در آموزش های پرایس اکشن در آکادمی معامله گری بورس با عناوین “تایم فریم ساختار” و “تایم فریم پایین” فرا گرفته ایم.

تصویر 1. تشخیص ستاپ معاملاتی در تایم فریم ساختار

تصویر 2. تنظیم دقیق نقطه ی ورود با حد ضرر کوچک تر در تایم فریم معاملاتی

تصویر 3. تایم فریم ساختار / بالا

تصویر 4. تایم فریم وسط

تصویر 5. تایم فریم معامله

 

0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه نظرات