بنا بر گزارش، روسیه قوانینی را برای مصادره رمزارزها معرفی می کند

بنا بر گزارش، روسیه قوانینی را برای مصادره رمزارزها معرفی می کند

مصادره رمزارزها : دادستان عمومی کشور روسیه گفت رمزارزها به طور فزاینده ای بعنوان رشوه استفاده می شوند.

به گزارش TASS، دادستان کل روسیه، ایگور کراسنف گفت، روسیه در حال آماده سازی قوانینی است. که به سازمان های اجرای قانون اجازه می دهد رمزارزهای به دست آمده بصورت غیرقانونی مصادره رمزارزها را انجام دهند.

کراسنف در کنفرانسی در سن پترزبورگ صحبت کرد. و گفت: استفاده از رمزارزها توسط مجرمان، مسئله جدی برای اجرای قانون است. این کشور سال گذشته اولین قانون تنظیم دارایی های دیجیتال را تصویب کرد. وی گفت، اکنون کدها و قوانین کیفری و حقوقی در حال به روزرسانی هستند. تا به نیروهای انتظامی اجازه دهند “اقدامات محدود کننده و مصادره رمزارزها و دارایی های مجازی را اعمال کنند”.

به گفته کراسنف، رمزارزها به طور فزاینده ای برای رشوه خواری استفاده می شوند و ردیابی آن حتی از پول فیات دشوارتر می شود.

پیش از این، یک نماینده نظارت بر امور مالی روسیه، روزفینمانیتورینگ، گفته بود که آژانس در حال برنامه ریزی برای ردیابی پول های نقدی بیت کوین و افزودن قوانین طبقه بندی جدید برای معاملات مشکوک با رمزارز است.

سال گذشته، رمزارزها به سیستم حقوقی روسیه وارد شدند و بعنوان اموال مشمول مالیات محسوب شدند. مقامات دولتی روسیه از سال جاری از مالکیت رمزارز منع شده اند.

اخیراً، بیت کوین (BTC، 2.67٪ +) به عنوان ابزاری برای جمع آوری کمک مالی در میان فعالان مدنی و سیاسی روسیه و همچنین روزنامه نگاران مستقل مورد توجه قرار گرفته است.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 1 =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉