بنیانگذار اتریوم فاش کرد که چرا عقیده او در مورد صعودی بودن روند پولکادات و کاردانو بسیار سرسختانه است

بنیانگذار اتریوم فاش کرد که چرا عقیده او در مورد صعودی بودن روند پولکادات و کاردانو بسیار سرسختانه است

آنتونی دی لوریو، بنیانگذار اتریوم، فاش کرد که او هم از طرفداران پلی گون و کاردانو است و به دلیل اعتبار سازندگان این رمز ارزها، به آینده آنها اطمینان دارد. دی لوریو که در توسعه اتریوم نقش داشته است، با بنیانگذار Polygon، گاوین وود، و همچنین خالق کاردانو چارلز هاسکینسون، کاملاً آشنا است.

9 سال قبل، این کارآفرین پس از دیدار با ویتالیک بوتئین در یک کنفرانس بیت کوین، به تیم اتریوم پیوست و بعداً برای راه اندازی یک شرکت بلاکچین در تورنتو به نام Decentral تلاش کرد.

چرا نظر دی لوریو در مورد DOT و ADA صعودی است

اخیراً بنیان گذار مورگان کریک دیجیتال، از آنتونی پوپلیانو، بنیانگذار سابق اتریوم مصاحبه کرد و پس از پرسیدن سوال از او در مورد سبد رمزارزش، علاقه خود به رمزارزهای فوق الذکر را بیان کرد. دی لوریو با نشان دادن مشارکت خود در تعدادی از پروژه های مختلف در حال انجام، هوسکینسون و وود را مورد ستایش قرار داد زیرا بوترین و چند سازنده دیگر، در ایجاد اتریوم به او کمک کردند.

وی گفت: “در حال حاضر من به نوعی دنبال کارهای ساده هستم.” “من در تعدادی از پروژه های مختلف حضور دارم، اما اکثر کارهای من روی پروژه های برتر است. این را بگویم من طرفدار بزرگ پولکادات هستم، من طرفدار بزرگ کاردانو هستم. طرفدار بزرگ چارلز. شما می دانید، روشهای مختلف برای انجام کارها را از جنبه دانشگاهی و موارد مختلفی در نظر گرفته ام. من طرفدار بزرگ گاوین وود هستم. “

“بعد از آشنائی با همکارانم در روزهای گذشته در پروژه اتریوم، و شناختن انگیزه آنها و شناختن رقابت و هوشمندی آنها، من توانستم آن پروژه های چند سال گذشته را ببینم و بدانم که آنها به جایی می رسند که اکنون به آنجا رسیده اند.”

البته دی لوریو در ارزهای دیجیتال دیگر نیز سرمایه گذاری کرده است.

“بیشتر سرمایه گذاری من روی چند رمز ارز برتر است، اتر، بیت کوین، کاردانو، پولکادوت. من هم Cosmos را دوست دارم. ” “و چند نفر دیگر نیز هستند، اما من خود را در همه رمز ارزهای DeFi  (امور مالی غیرمتمرکز) سردرگم نمی کنم. فقط فکر می کنم وقت کافی و انرژی کافی ندارم. این یک برنامه تمام وقت است که باید بسیاری از این موارد را اجرا کنید و چیزهای دیگر را حفظ کنید، بنابراین من طی چند سال گذشته زندگی خود را کاملاً ساده کردم. “

دو پروژه امیدوار کننده در فضای رمز ارز

شبکه های پولکادوت و کاردانو با توجه به نوآوری شان در بلاک چین، از محبوب ترین شبکه های امروزی هستند.

نمودار دات توسط TradingView

ارزهای بومی آنها، DOT و ADA، هر دو در بحبوحه سقوط اخیر رمزارزها، بسیار خوب ظاهر شده اند و پیشرفت ها در هر دو طرف به وجود آمده است، به تازگی پولکادوت حراج اولین زنجیره موازی خود )یا parachain) را اعلام کرده است، در حالی که کاردانو تنها در سال 2021 به نقاط عطف مختلف رسیده است و همچنان در حال معرفی ویژگی های جدید است.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − یازده =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉