بنیانگذار مرکز بیت کوین می گوید، چین ثابت می کند بیت کوین یک ماشین توقف ناپذیر است

بنیانگذار مرکز بیت کوین می گوید، چین ثابت می کند بیت کوین یک ماشین توقف ناپذیر است

نیک اسپانوس، بنیانگذار Zap Procotol( مرکز بیت کوین) ، گفت: قیمت بیت کوین پس از عقب نشینی به دلیل قوانین اعمالی توسط جامعه رمزارز، افزایش می یابد.

سرکوب استخراج بیت کوین در چین همچنان با پاسخ های مصمم این اکوسیستم رمزارز روبرو بوده است. نیک اسپانوس، یکی از اولین اپراتورهای صرافی بیت کوین و بنیانگذار پروتکل Zap، گفت  “در صورتی که دومین اقتصاد بزرگ دنیا (چین) نتواند بیت کوین را از بین ببرد، بی ارزش و دستکاری کند”، این سرکوب فقط ثابت می کند بیت کوین یک ماشین توقف ناپذیر است

اسپانوس با اشاره به اینکه به دلیل کم بودن ماینرها نسبت به حجم معاملات، این سرکوب ها در حال افزایش است. به افزایش سود ماینرها تأکید می کند در حالی که مشکلات و دشواری استخراج هم در حال کاهش است. او توضیح داد:

“الگوریتم بیت کوین تقریباً هر دو هفته یکبار تنظیم می شود. تا اجازه دهد هر 10 دقیقه، یک بلاک از معاملات استخراج شود. بنابراین، استخراج بیت کوین هم آسان تر و هم سودآورتر می شود. این یک دستورالعمل برای جذب بیشتر ماینرها است. “

اسپانوس بنیانگذار Zap Procotol( مرکز بیت کوین) گفت

ماینرهایی که از چین خارج می شوند. به دنبال یافتن مکانی در همسایگی نزدیک مانند قزاقستان، ایران و روسیه خواهند بود. وی افزود: “برای استفاده از این فرصت به دیگران در منطقه نیز خدمات خوبی ارائه خواهد شد. ” اخیراً، یکی از بزرگترین گروههای استخراج فعال در چین. برنامه خود را برای انتقال به خارج از کشور و توزیع عملیات استخراج خود در امارات متحده عربی، کانادا، ایالات متحده، قزاقستان و ایسلند اعلام کرد.

اسپانوس خاطرنشان کرد که قیمت بیت کوین بعد از “کاهش به دلیل تنظیمات قانونی”، همیشه افزایش یافته است.

هفته گذشته، مدیر عامل گلکسی دیجیتال، مایک نووگراتز، گفت که پیش بینی می کند. تلاش برای سرکوب بیت کوین در چین، منجر به “یک نتیجه مثبت محض” برای این رمز ارز شود. وی گفت که سقوط بازار از بالاترین سطح تاریخی خود و به دنبال آن نوسانات بالای آن. بطور کلی یک آزمایش موفق برای اکوسیستم رمزارز بود.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + 4 =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉