بنیانگذار Ark Invest می گوید، خاموش کردن بیت کوین غیرممکن است

بنیانگذار Ark Invest می گوید، خاموش کردن بیت کوین غیرممکن است

انجام تلاش های متعدد برای ممنوع کردن بیت کوین، نمی تواند مانع تبدیل شدن بزرگترین رمز ارز دنیا به دارایی 1 تریلیون دلاری در اوایل سال جاری شود.

در حالی که بیت کوین به طور فزاینده ای زیر نظر قانون گذاران سراسر جهان قرار دارد، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Ark Invest، کتی وود اطمینان دارد که این قانون گذاران قادر به تعطیلی بزرگترین رمزارز جهان نخواهند بود.

روز پنجشنبه، تلویزیون بلومبرگ به نقل از کیتی وود خبر داد که بیت کوین “در حال حاضر در مسیر خود قرار دارد و تعطیل کردن آن غیرممکن است”. او در کنفرانس CoinDesk’s Consensus  در سال 2021 گفت، قانون گذاران جهانی “با گذشت زمان با رمزارزها کمی دوستانه تر رفتار می کنند” زیرا می ترسند که فرصت های ارائه شده توسط این صنعت را از دست دهند.

او گفت که فشار قانونی اعمال شده ی اخیر، علیه بیت کوین در اروپا، ایالات متحده و چین به کسادی بازارهای بیت کوین کمک کرده است، اما عامل اصلی توقف خرید بیت کوین توسط نهادها، نگرانی های زیست محیطی مربوط به استخراج رمزارزها است که این موضوع با صحبت ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا تشدید شد.

در اوایل این ماه، ماسک اشاره کرد که به دلیل “افزایش بسیار زیاد استفاده از سوخت های فسیلی برای استخراج و معاملات بیت کوین، به ویژه ذغال سنگ”، او ممکن است دارایی های 5/1 میلیارد دلاری بیت کوین شرکت تسلا را به فروش برساند.

کیتی وود با اشاره به اینکه استخراج کنندگان بیت کوین آمریکای شمالی مایلند منابع تجدید پذیر انرژی را برای استخراج بیت کوین در اولویت خود قرار دهند، گفت: “نیمی از راه حل، درک مسئله است.” وی گفت: “این موضوع به راحتی حل خواهد شد و تسریع در پذیرش انرژی های تجدید پذیر را مورد تشویق قرار می دهد.” پیش از این، گزارش شرکت سرمایه گذاری Ark تأکید کرده بود که استخراج بیت کوین می تواند سرمایه گذاری در انرژی خورشیدی را تقویت کند و انرژی تجدیدپذیر را تقویت کند.

اظهارات وود در حالی صورت گرفت که بیت کوین پس از بازگشت به قیمت حمایتی خود در روز چهارشنبه نتوانست خود را بالای 40،000 دلار نگه دارد. در زمان انتشار این گزارش، بیت کوین با  قیمت 36000 دلار معامله می شود که امروز بیش از 8 درصد کاهش داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رایگان صحبت کنید
به میکروفن اجازه دسترسی دهید
کارشناسان ما آماده پاسخ هستند
همین حالا با مشاور خود تماس بگیرید

از 83% تخفیف استفاده کنید

تماس رایگان

برای تماس رایگان بعد از فشردن دکمه سبز دسترسی میکروفون خود را باز کنید