بنیانگذار Reddit، اعتقاد شدید خود به بلاکچین اتریوم را افشا کرد

بنیانگذار Reddit، اعتقاد شدید خود به بلاکچین اتریوم را افشا کرد

الکسیس اوهانیان، بنیانگذار سایت گردآورنده ی اخبار اجتماعی Reddit، علاقه خود به دومین رمزارز بزرگ جهان، اتریوم را فاش کرد.

اوهانیان در حالی که با Squawk Box CNBC صحبت می کرد، گفت که رمز ارز میم دوج کوین از مسیر خود خارج شده و او علاقه خود نسبت به بلاک چین اتریوم را نشان داد.

چرا بلاکچین اتریوم منحصر به فرد است

از اوهانیان در مورد امیدوارکننده ترین رمزارز در این اکوسیستم سوال شد و او گفت که رمزارزی که برای او برجسته است، اتریوم به دلیل بلاکچین منحصر به فرد آن است.

وی توضیح داد که اتریوم دارای پتانسیل های زیادی است که این پتاسیل ها و قابلیت ها را می توان در چندین برنامه کاربردی جالب در بلاکچین دید از جمله مجموعه های ارز یا توکن های غیر مثلی. اوهانیان گفت:

“من فکر می کنم {اتریوم حداقل} برای یکی دو سال آینده واقعاً بیشترین مزایا را دارد که می تواند اثبات شود یا حداقل بیشترین پتانسیل را برای نشان دادن چیزی دارد زیرا بسیاری از برنامه های جالب کاربردی در آن وجود دارد. صندوق های قابل معامله NFT فقط شروع آنچیزی است که در بلاک چین اتریوم ساخته می شود.

جدا از NFT ها، اتریوم همچنین به خاطر پروژه های مالی غیرمتمرکز در حال رشد خود که از طریق قراردادهای هوشمند ساخته می شوند، شناخته می شود. بسیاری از توکن های جدید، برنامه های غیرمتمرکز و سایر فناوری های غیرمتمرکز به لطف بلاکچین اتریوم ساخته شده اند.

بنیانگذار Reddit همچنین اضافه کرد که بخش قابل توجهی از سرمایه او در اتریوم سرمایه گذاری شده است اگرچه وی دارایی های اتریوم خود را فاش نکرد.

رابطه اوهانیان با اتریوم کاملاً مستند است. در ماه می 2018، او پیش بینی کرد که اتریوم به قیمت 1500 دلار برسد. با این حال، قیمت این رمزارز قبل از پایان همان سال به 800 دلار افزایش یافت.

به همین ترتیب، سال گذشته، او نامی را در سرویس name Ethereum ثبت کرد. آدرس این سرویس نشان می دهد که وی حداقل 2900 دلار اتریوم دارد، گرچه احتمال دارد که او مقدار بیشتری اتریوم در سایر حساب های خود داشته باشد.

اوهانیان که بیشتر درمورد رمزارز صحبت کرد، اظهار داشت که ترجیح می دهد ایالات متحده به آرامی به این مسیر قدم بگذارد و به صنعت رمزارز فرصت توسعه دهد. بنیانگذار Reddit معتقد است در این بخش فرصت هایی وجود دارد که می تواند برای توسعه بهتر کشور مورد استفاده قرار گیرد.

بودجه شرکت Seven Seven Six الکسیس اوهانیان، 150 میلیون دلار بالا می رود

شرکت سرمایه گذاری میلیاردر او بنام Seven Seven Six، بودجه خود را برای امسال به ارزش 150 میلیون دلار بست.

Seven Seven Six در کنار دو نفر از همکاران قدیمی اوهانیان از Reddit، بنام کاتلین هالوی و لیزی گاروین، تاسیس شد، و این شرکت در درجه اول روی استارت اپ های جدید سرمایه گذاری کرده است.

این شرکت، تاکنون در 17 شرکت سرمایه گذاری کرده است. ماه گذشته، این شرکت 5 میلیون دلار بودجه برای پیشبرد پلتفرم اجتماعی مبتنی بر مرورگر Topia تعیین کرد. این شرکت همچنین در یک مرحله، 5 میلیون دلار برای برنامه پاداش بیت کوین Lolli و شرکت زیرساخت زنجیره بلوک QuickNode سرمایه گذاری کرده است.

شرکت های دیگر Seven Seven Six که در آنها سرمایه گذاری کرده عبارت است از: Pipe، Alt، Pearpop، Itsme، Gloria، Riverside.fm و Stoke.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × سه =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉