چارتیکال | فوت پرینت | پرایس اکشن

به دلیل تشدید مسائل نظارتی، مدیرعامل صرافی بایننس می گوید: “انطباق با قوانین یک راه طولانی است که این صرافی پیش رو دارد.”

پرایس اکشن جبل عاملی بورس رمزارز چارتیکال فوت پرینت آموزش پرایس اکشن
به دلیل تشدید مسائل نظارتی، مدیرعامل صرافی بایننس می گوید: "انطباق با قوانین یک راه طولانی است که این صرافی پیش رو دارد."

مدیرعامل بایننس گفت، صنعت رمزارز از زمان راه اندازی این صرافی به طور گسترده تکامل یافته است. اما هنوز هم به اطمینان بیشتری از نظر قوانین نظارتی نیاز دارد.

به دلیل تشدید نگرانی ها در مورد مسائل نظارتی جهانی بایننس، مدیر عامل و بنیانگذار این صرافی، چانگ پنگ ژائو. به تعهد این صرافی برای همکاری با نهادهای نظارتی تأکید کرده است.

روز سه شنبه، ژائو در نامه ای سرگشاده تأکید کرد که صنعت رمزارز در طی چهار سال گذشته از زمان راه اندازی بایننس به طور گسترده تکامل یافته است. در حالی که هنوز عدم اطمینان زیادی از نظر نظارتی در مورد رمزارزها وجود دارد.

این مدیرعامل در پاسخ به “تمرکز بیش از حد” قوانین نظارتی، اصول کلیدی بایننس، از جمله تمایل آن به همکاری با مقامات مالی را به منظور “کمک مثبت” به اشتراک گذاشت.

ژائو گفت که صنعت رمزارز هنوز در چندین کشور از چارچوب های نظارتی مشخصی برخوردار نیست. و خاطرنشان کرد که “در واقع وضع مقررات بیشتر، نشانه ی مثبتی برای بلوغ یک صنعت است. ” این مقام اجرایی توضیح داد که مقررات روشن، بنیادی را برای پذیرش این صنعت توسط مردم فراهم می کند. زیرا افراد بیشتری برای شرکت در صنعت رمزارز احساس امنیت می کنند. وی افزود:

“انطباق با قوانین یک راه طولانی است. به ویژه در بخشهای جدید مانند رمزارز. این صنعت هنوز مورد اطمینان نیست. ما می دانیم که با رشد صنعت رمزارز، پیچیدگی بیشتر و مسئولیت بیشتری به وجود می آید. “

ژائو بار دیگر، تعهد بایننس برای مشارکت با نهادهای نظارتی و رویکرد این شرکت برای مدیریت محبوبیت روز افزون پلتفرم خود. از جمله استخدام فعال و قرار دادن سیستم ها و فرآیندهای بیشتر برای محافظت از کاربران خود را تکرار کرد.

مدیر عامل این صرافی ذکر کرد که بایننس از سال 2020 تیم انطباق بین المللی و هیئت مشاوره خود را 500 درصد رشد داده است. مثلا به انتصاب تنظیم کنندگان اصلی جهانی مانند گروه ویژه اقدام مالی ژائو اشاره کرد. و خاطرنشان کرد که بایننس به طور فعال، سیاست های مبارزه با پولشویی را در پلتفرم خود اجرا می کند. و برای اطمینان بیشتر از امنیت کاربران، با شرکت اطلاعات رمزارز CipherTrace همکاری می کند.

ژائو نوشت، “ما هر روز درس های جدید یاد می گیریم و پیشرفت می کنیم. ” وی هدف نهایی بایننس را افزایش آزادی و شمولیت برای “جامعه انسانی بهتر” عنوان کرد. این مدیر عامل در پایان گفت: “ما كاملاً معتقدیم كه صنعت ما از طریق ایجاد فرصت های مالی فراگیر به نفع جامعه خواهد بود. ” ژائو گفت که این شرکت از “راهنمایی های سازنده تر” برای کمک به رشد بهتر ارز استقبال می کند.

این خبر در حالی منتشر می شود که بایننس با نظارت جدی از سوی نهادهای نظارتی در سراسر جهان، از جمله مقامات انگلیس، ژاپن، کانادا، ایالات متحده، تایلند و جزایر کیمن مواجه است. نگرانی های فزاینده درباره وضعیت نظارتی بایننس، قبلاً عواقبی را برای کاربران ایجاد کرده است. از جمله توقف حواله بانکی به این پلتفرم و بانک هایی مانند بارکلیز که پرداخت های خود را به بایننس متوقف کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 2 =