chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

به روز رسانی کوانتاور Quantower

Quantower  یک اپلیکشن دائما در حال توسعه است، به همین دلیل است که بطور مطمئن می توانید با به روز رسانی کوانتاور Quantower هر روز ویژگی های مفیدتری را باز کنید.

برای دانلود کوانتاور کلیک کنید.

تیم ما تلاش می کند به روز رسانی های جدید را در اسرع وقت، معمولاً حداقل چند بار در ماه منتشر کند.

Quantower به طور خودکار بروزرسانی ها را در شروع راه اندازی برنامه بررسی می کند و هر 10 دقیقه در پس زمینه دوباره آنها را بررسی می کند. این کار به شما کمک می کند تا از آخرین بروزرسانی ها، پس از انتشار مطلع شوید.

به روز رسانی کوانتاور Quantower

هنگامی که نسخه جدیدی در دسترس قرار می گیرد، یک فلش سبز در نزدیکی لوگو ظاهر می شود. روی نماد Logo” ” کلیک کنید و نوار کناری را باز کنید، سپس دکمه NEW VERSION” “را در پایین فشار دهید و به صفحه About بروید.

دکمه DOWNLOAD” ” را فشار دهید، و Quantower آخرین نسخه را دانلود کرده و آن را برای بروزرسانی آماده می کند. پس از اتمام مراحل دانلود، Quantower از شما در مورد راه اندازی مجدد (restart) می پرسد. این عمل برای اعمال نسخه جدید مورد نیاز است. اما می توانید راه اندازی مجدد را لغو کرده و با استفاده از یک برنامه ادامه دهید. در این حالت، به روز رسانی ها در راه اندازی و استارت بعدی Quantower، اعمال می شود.

  • در صورت پذیرفتن راه اندازی مجدد برنامه برای به روز رسانی، این برنامه بسته می شود. و با نسخه جدید مجدداً باز می شود. این کار ممکن است مدتی طول بکشد و طی این مدت نتوانید معامله انجام دهید.

همه تنظیمات محلی شما ذخیره می شوند و برای به روزرسانی های بعدی اعمال می شوند. زیرا به روزرسانی فقط فایل های اصلی را تغییر می دهد.

اگر از نسخه بسیار قدیمی پلتفرم استفاده می کنید. از شما می خواهد آن را به آخرین نسخه، به روزرسانی کنید. تا از مشکلات مربوط به اتصالات و عملیات معامله گری جلوگیری کنید.

بازگشت به نسخه قبلی پس از به روز رسانی کوانتاور


عملکرد برگشت به شما اجازه می دهد به هر نسخه پشتیبانی شده قبلی برگردید. و با چند کلیک به نسخه های قبلی بروید.

بازگشت به نسخه قبلی کوانتاور Quantower  (نسخه جدید)

بازگشت به نسخه قبلی Quantower  (در اینجا شکل نسخه قدیمی این پنجره ارائه شده است)

برای مشاهده نحوه راه اندازی کوانتاور کلیک کنید.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + هفده =