به نقل از مایک نووگراتز، جامعه رمزارز ایالات متحده از آسیا پیشی می گیرد

به نقل از مایک نووگراتز، جامعه رمزارز ایالات متحده از آسیا پیشی می گیرد

به نقل از مایک نووگراتز، جامعه رمزارز ایالات متحده از آسیا پیشی می گیرد:

مایک نووگراتز اظهار داشت:. “چین به عنوان بخشی از این جنگ سرد گسترده که ما درگیر آن هستیم، به رمزارز اعلام جنگ کرده است.”

بیت کوین پس از سقوط به زیر 33،000 دلار در روز پنجشنبه، معاملات خود را بصورت خنثی و سایدوی ادامه داد، و مدیر عامل گلکسی دیجیتال، مایک نووگراتز برخی مشاهدات ژئوپلیتیک خود را در مورد  این صنعت ارائه داد.

نووگراتز در مصاحبه ای با Squawk Box CNBC گفت.: که قیمت بیت کوین اکنون بین 30 تا 35 هزار دلار در حال تثبیت شدن است. این نشان می دهد که جامعه رمزارز ایالات متحده اکنون در میان این روند نزولی بازار نسبت به آسیا، در بازار پیشرو شده است.

روند صعودی گذشته بیت کوین نشان می دهد که سرکوب بازار رمزارز توسط چین. بخشی از مسائل گسترده تر در بازار است، وی اظهار کرد:

“آنچه که ما مشاهده می کنیم این است که آسیا این رمزارزها را به فروش می رساند. و سپس ایالات متحده آن را می خرد. چین به عنوان بخشی از این جنگ سرد گسترده تر که ما درگیر آن هستیم. به رمزارزها اعلان جنگ کرده است و بنابراین من فکر می کنم که ما هنوز در حال هضم این مسئله هستیم. “

نووگراتز همچنین با اشاره به اینکه برخی از سرمایه گذاران می توانند برخی از دارایی های رمزارز خود را مجدد خریداری کنند. به همبستگی احتمالی مالکیت بیت کوین در سبدهای پورتفو متنوع اشاره کرد. وی گفت: “اگر شما یک صندوق در برابر تورم داشته باشید. و این صندوق از وضعیت نرخ بهره خود و موقعیت سهام خود و موقعیت نفت خود وارد افت شود. احتمالاً تصمیم می گیرید مقداری از رمزارز خود را نیز بفروشید. مدتی طول می کشد تا یک پایگاه سرمایه متنوع تر ایجاد کنید. “

پس از رسیدن بیت کوین به بالاترین سطح تاریخی خود یعنی بالای 64000. دلار در اواسط آوریل، این رمزارز در ماه های اخیر به طور متوالی افت کرد. و دلیل اصلی آن نگرانی های زیست محیطی در مورد استخراج بیت کوین. و همچنین سرکوب عمده سرمایه گذاری و استخراج رمزارز توسط مقامات چینی بود. در حالی که تنظیم کننده های قانون مالی جهانی، اقدامات مختلفی را علیه صرافی بایننس، بزرگترین صرافی رمزارز جهان انجام دادند. احساس کلی در بازارهای رمزارز به سطح “ترس شدید” رسیده و وخیم تر شده است.

اما علی رغم نگرانی های روزافزون بازار. برخی از بازیگران اصلی در ایالات متحده تلاش های خود را برای پرورش بیشتر این صنعت در این کشور ادامه داده اند. روز پنجشنبه، شرکت بزرگ استخراج رمزارز آمریکایی Gryphon Digital Mining. یک گروه عمده از دکل استخراج رمزارز را از Bitmain خریداری کرد. یک غول استخراج چینی که به دلیل سرکوب استخراج معادن رمزارز چین مجبور شد. فروش نقطه ای خود را متوقف کند. در ماه ژوئن، شهردار میامی، فرانسیس سوارز، به طور علنی از شرکت های استخراج رمزارز خارجی دعوت کرد. تا به دلیل تسویه حساب ماینرها در چین، مراکز داده خود را در این شهر ایجاد کنند.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − ده =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉