به گفته مایکل سایلور، نوسانات بیت کوین همیشه برخی سرمایه گذاران را ناامید می کند

به گفته مایکل سایلور، نوسانات بیت کوین همیشه برخی سرمایه گذاران را ناامید می کند

به گفته مدیر عامل شرکت میکرواستراتژی، معامله گرانی که برای کسب سود کوتاه مدت، وارد بیت کوین می شوند. وقتی نوسانات بیت کوین را می بینند از کسب سود از آن ناامید می شوند.

مایکل سیلور، مدیرعامل میکرواستراتژی و طرفدار بیت کوین، اخیراً طی مصاحبه ای، نظر خود را در مورد محیط کلان جهانی در کنار بیت کوین و به طور کلی رمزارزها به اشتراک گذاشته است.

سایلور در مورد ریسک های مربوط به این نوسانات گفت: “افرادی که به عنوان معامله گر در بیت کوین سرمایه گذاری می کنند. و از دیدگاه فناورانه یا نگاه کلان برخوردار نیستند – همیشه از این نوسانات ناامید می شوند.”

مطابق توصیه های معامله گران رمزارز، سایلور به این افراد در مورد سرمایه گذاری (در بیت کوین و سایر رمزارزها) هشدار داد که فقط به اندازه ای که تحمل از دست دادن دارند سرمایه گذاری کنند. این کارآفرین آمریکایی نیز به سرمایه گذاران هشدار داد. که معاملات تکانشی را بر اساس گمانه زنی و حدس انجام ندهند. و از معامله گرانی که قصد به دست آوردن سود کوتاه مدت دارند، خواست که سرمایه گذاری نکنند.

از طرف دیگر، این کارآفرین معتقد است که پیامدهای نظارتی در حال حاضر بزرگترین تهدید برای اقتصاد رمزارز است.

همانطور که ارزهای فیات قوی تر، مانند دلار ایالات متحده و یورو همچنان در حال چاپ شدن هستند. سایلور پیش بینی کرد که فقط بیت کوین قویتر خواهد شد، و نتیجه گیری کرد:

“من به بیت کوین به عنوان توزیع شده ترین و قوی ترین نوع دارایی پولی در جهان نگاه می کنم.”

نظرسنجی اخیر صورت گرفته از گروه کوچکی از سرمایه گذاران بیت کوین نشان داد. که 44٪ از سرمایه گذاران انتظار دارند قیمت بیت کوین زیر 30،000 دلار کاهش یابد. در حالی که 56٪ از آنها، شروع مجدد روند صعودی را پیش بینی می کنند.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − 13 =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉