به گفته ی مایک نووگراتز، بیت کوین به مدت 3000 سال بعنوان طلای دیجیتال خواهد بود اما اتریوم می تواند از آن سبقت بگیرد

bitcoin&ether پرایس اکشن جبل عاملی چارتیکال فوت پرینت رمزارز ارزدیجیتال

مایک نووگراتز بیان کرد که بیت کوین، نسخه دیجیتالی طلا برای 3000 سال آینده خواهد بود، اما این احتمال وجود دارد که اتریوم از آن پیشی بگیرد و به بزرگترین رمزارز تبدیل شود.

مایک نووگراتز ضمن تشریح تفاوت بین بیت کوین و اتریوم، پیشنهاد کرد. که اتریوم از نظر تبدیل شدن به بزرگترین دارایی دیجیتال، واقعاً می تواند از بیت کوین پیشی بگیرد.

طی یک مصاحبه اخیر، مدیرعامل Galaxy Digital همچنین از جامعه رمزارز خواست تا تلاش خود را برای آموزش قانون گذاران در مورد بیت کوین و این صنعت کلی افزایش دهند.

آیا اتریوم می تواند از بیت کوین پیشی بگیرد؟

پدیده “سبقت” احتمالی رویدادی که اتر از بیت کوین، به عنوان بزرگترین رمزارز جهان از نظر ارزش بازار، سبقت می گیرد. چند سال پیش ظهور کرده است. در آن زمان، ارزش اتریوم نسبت به دلار، به سرعت در حال افزایش بود. در حالی که بیت کوین شروع به عقب نشینی کرد.

در نتیجه، طرفداران دومین دارایی بزرگ دیجیتالی فعلی معتقد بودند که چنین تغییری، اجتناب ناپذیر است. اگرچه اتریوم در بازار صعودی امسال نیز، شکاف و اختلاف قیمت خود با بیت کوین را کمی پر کرد. اما تاکنون نتوانسته از بزرگترین رمزارز یعنی بیت کوین پیشی بگیرد.

مدیر عامل گلکسی دیجیتال در گفتگو با بلومبرگ اشاره کرد که. چنین سناریویی به دلیل رشد گسترده شبکه پشت اتر هنوز هم امکان پذیر است. وی اظهار داشت: “من فکر می کنم این احتمال وجود دارد که اتریوم حتی روزی به بزرگترین رمزارز تبدیل شود”. اما کاربرد “بسیار متفاوت” نسبت به بیت کوین خواهد داشت.

بلاکچین اتریوم می تواند “به عنوان سطح مبنای اعتماد  به کار رود- وب 3.0، نسخه ای است که همه چیز بر اساس آن ساخته می شود”. با این وجود، او اذعان کرد که این شبکه با پروژه های دیگری مانند Polkadot و Solana رقابت خواهد کرد. با این حال، نووگراتز معتقد است که اتریوم در نهایت پیشی خواهد گرفت.

قوانین جامعه رمزارز باید تنظیم شود

با بحث در مورد مقررات بالقوه رمزارزها توسط ایالات متحده و سایر کشورها، نووگراتز به اهمیت معنای آن در این صنعت پرداخت. وی با گوش دادن به صحبت قانونگذاران در مورد بیت کوین و سایر دارایی های دیجیتال، متوجه شد. که این جامعه باید “خیلی خیلی خیلی بهتر” کار کند تا آنها را آموزش دهد.

وی معتقد است که در حال حاضر افراد مرتبط با فضای رمزارز، توانایی و مسئولیت همکاری با مقامات دولتی را برای اجرای یک چارچوب قانونی مناسب دارند.

پس از تاسیس بیت کوین، شانس این رمزارز برای پیشی گرفتن از طلا به عنوان ذخیره ارزش دارایی مورد نظر افزایش می یابد. نووگراتز گفت که این فلز گرانبها 3000 سال وجود داشته است و او انتظار دارد. بیت کوین نسخه دیجیتالی طلا برای 3000 سال آینده باشد.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × سه =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉