چارتیکال | فوت پرینت | پرایس اکشن

بیت کوین در حال حاضر در فضای بیرونی رقبایی دارد و ارزش این رمزارزها از طلا بسیار بیشتر است

bitcoin priceactionteam.com jabalameli
بیت کوین در حال حاضر در فضای بیرونی رقبایی دارد و ارزش این رمزارزها از طلا بسیار بیشتر است

بیت کوین در حال حاضر در فضای بیرونی رقبایی دارد و ارزش این رمزارزها از طلا بسیار بیشتر است:

به دنبال پرواز موفقیت آمیز بنیانگذار Virgin Galactic، ریچارد برانسون، به فضا، بحث هایی در مورد استفاده از فلزات کمیاب خاکی به عنوان ذخیره ارزش و استفاده از بیت کوین مطرح شده است. 

مدت زمان طولانی است که نظر حامی بیت کوین. تایلر وینکلوس این است که به غیر از بیت کوین، هیچ یک از اشکال پول، عرضه محدود ندارد. تایلر در یک توییت خاطرنشان کرد که طلا محدود نیست. زیرا فیزیکدانان دریافته اند که در فضا، ذخایر طلا و سایر فلزات کمیاب خاکی وجود دارد. که حتی از ذخایر خود زمین نیز بیشتر است.

تایلر، که به همراه برادر دوقلوی خود کامرون وینکلوس، جزء میلیاردرهای بیت کوین هستند. در این توییت به نقل از نیل د گراس تایسون، فیزیکدان نجومی، گفتند که “فضا، اساساً منابع نامحدودی دارد. سیارک هایی وجود دارند که عناصر نادر زمین را بیش از آنچه از گذشته در زمین استخراج شده، دارد. این قضیه برای طلا، پلاتین و ایریدیم هم صدق می کند. “

طلا کمیاب نیست، بیت کوین تنها پول با عرضه ثابت در جهان قابل مشاهده است

“فضا اساساً دارای منابع نامحدود است. سیارک هایی وجود دارند که عناصر خاکی کمیاب بیشتری نسبت به زمین در خود دارند. بیشتر از آنچه که در زمین استخراج شده است مانند طلا، پلاتین و ایریدیوم.

مشابه طلا، یکی از ویژگی هایی که باعث می شود بیت کوین و سایر فلزات کمیاب خاکی از ذخیره ارزش قابل اعتماد برخوردار شود، کمیابی نسبی آنها در زمین است. در صورت پیشرفت فناوری تا جایی که بتوان این فلزات را در فضا استخراج کرد. ارزش آنها می تواند بسیار کاهش یابد.

با سرمایه گذاری زیاد ایالات متحده، چین و شرکتهای خصوصی مانند Virgin Galactic و Elon Musk’s SpaceX در سفرهای فضایی، ممکن است فقط نیاز به گذشت زمان باشد. تا این فلزات در فضا استخراج شوند و این امر باعث کاهش قیمت آنها در زمین شود. طرفداران بیت کوین معتقدند این موضوع اثبات می کند که بیت کوین بهترین شکل پول است. زیرا 21 میلیون رمزارز محدود از آن وجود دارد. که قابل دستکاری یا زیاد شدن نیست و با نرخ مشخص صادر می شود.

لازم به ذکر است که رمزارزها قبلاً وارد مسابقه فضایی شده اند.

با تصمیم ایلان ماسک در دستیابی به چشم انداز خود در مورد استعمار سیاره مریخ و تبدیل انسان به یک گونه چند سیاره ای، این چهره طرفدار دوج کوین همچنین به شوخی گفته است که دوج کوین، رمزارز رایج مورد استفاده در این سیاره خواهد بود. ماسک به شایستگی دوج کوین به عنوان رمزارز برتر نسبت به بیت کوین، شدیدا اعتقاد دارد.

مسابقه فضایی با این موفقیت داغتر می شود که SpaceX نیز موفقیت هایی را در اکتشافات فضایی به ثبت رسانده. و پروازهای متعددی را به فضا آغاز کرده است.

این تولید کننده هوا فضا قصد دارد سفر فضایی را تجاری کند. و آن را از نظر اقتصادی مقرون به صرفه کند، تا برای همه به صرفه و قابل استفاده باشد. از این رو هدف آنها طراحی کشتی های فضایی قابل استفاده مجدد است. ظاهراً رمزارزها و به ویژه دوج کوین که بنیانگذار SpaceX. ایلان ماسک را به عنوان یک پشتیبان محکم در پشت خود دارد. به عنوان روش پرداخت برای کرایه سفرهای فضایی پذیرفته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × پنج =