پیشگام اپل، استیو وزنیاک گفت بیت کوین، “شگفت انگیزترین معجزه ریاضی” و بهتر از طلا است

پیشگام اپل، استیو وزنیاک گفت بیت کوین، "شگفت انگیزترین معجزه ریاضی" و بهتر از طلا است

استیو وزنیاک، بنیانگذار اپل با وجود اینکه شخصاً سرمایه گذاری روی رمزارزها ندارد. اخیراً اعلام کرد که بیت کوین “شگفت انگیزترین معجزه ریاضی” است. او، باور و اعتقاد خود که آینده درخشان رمزارز است را تأیید کرد.

El Sol de México گزارش داد. وی سخنان خود را هنگام ارائه در کنفرانس Jalisco Talent Land Digital 2021 بیان کرد.

ووز: بیت کوین به همین دلیل ساده (شگفت انگیزترین معجزه ریاضی)، از طلا بهتر است

هزاران سال است که طلا، به عنوان یک مکان امن برای سرمایه گذاری در نظر گرفته شده است. بسیاری از خریداران طلا قصد دارند خود را در برابر یک فاجعه اقتصادی بزرگ بنام تورم محافظت کنند. زیرا طلا در معرض ریسک کاهش شدید ارزش قرار ندارد.

شهرت بیت کوین به عنوان ذخیره ارزش در سالهای اخیر کاملاً محکم شده است. و به گفته بسیاری از کارشناسان، بیت کوین می تواند به عنوان طلای دیجیتال عمل کند. گفتن این نکته کافی است که در دوره رکود پولی بانک مرکزی در پی بیماری همه گیر کرونا. داشتن یک منبع الگوریتمی، واقعاً برای سرمایه گذاران مهم است.

وزنیاک در واقع اعتقاد دارد که بیت کوین از طلا بهتر است زیرا طلا طبق باور ما کمیاب نیست. او گفت: “ما مدام طلا پیدا می کنیم. یک روز، ما آن را در کارخانه ها تولید خواهیم کرد. “

وزنیاک همیشه یکی از طرفداران رمزارز بوده است

لازم به ذکر است بدانید که وزنیاک مدتهاست که بعنوان تبلیغ کننده و طرفدار صریح بیت کوین شناخته شده است. واقعیتی که تا کنون تغییر نکرده مربوط به زمانی است که او تصمیم به نقد کردن و فروش بیشتر دارایی های رمزارزی کرد که خریداری کرده بود. تا استفاده از آن به عنوان روش پرداخت را آزمایش کند. در سال 2018، او امیدوار بود که بیت کوین یک روز، جایگزین ارزهای ملی شود. و به پول واحد جهان تبدیل شود. در آن زمان، بنیانگذار اپل نشان داد که وی شیفته این ایده است. که مردم از سراسر جهان با وجود پراکندگی جغرافیایی، می توانند یک ارز واحد داشته باشند.

دسامبر گذشته، وزنیاک از پروژه ای به نام Efforce. یک بازار مبتنی بر بلاک چین برای تبادل انرژی سبز توکن، رونمایی کرد. به طور خاص، وی Efforce را ایجاد کرد تا “اولین پلتفرم غیرمتمرکزی باشد که به همه این امکان را می دهد تا در پروژه های بهره وری انرژی در سراسر جهان مشارکت کرده و از آن بهره مند شوند. و تغییرات قابل توجهی در محیط ایجاد کنند.”

معاملات رمز ارزهای Efforce تحت WOZX –که بعدا به نام وزنیاک تغییر یافت – در ابتدا برای معامله در HBTC سنگاپور درج شد قبل از اینکه بعداً در صرافی رمزارز Bithumb که در کره مستقر است، شروع به کار کند.

وزنیاک اخیراً دادخواست خود علیه غول رسانه های اجتماعی، یوتیوب را از دست داد و علت آن به خاطر فیلم هایی بود که در یوتیوب از تصویر وی برای تبلیغ کلاهبرداری مشکوک بیت کوین استفاده می کرد.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش − 2 =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉