هشتگ های داغ:

تحلیل سنتیمنتال چه مزایایی برای معامله گر دارد؟ | ویدیو شماره 21

تحلیل سنتیمنتال چه مزایایی برای معامله گر دارد؟

تحلیل سنتیمنتال دانشی نوین است که به تازگی توسط احمدرضا جبل عاملی وارد کشورمان شده است و در بازه زمانی 2 ساله ای که دوره های آموزشی این نوع تحلیل در ایران و کشورهای همجوار برگزار شده توانسته توجه بسیار از موسسات و صندوق های مالی و سرمایه گذاری، بانک ها، سازمان ها و درصد بیشماری از معامله گران حرفه ای و مبتدی داخلی و خارجی را به خود جلب کند.

آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی تا الان توانسته است به صورت حضوری و غیر حضوری به بیش از 2000 نفر در طی دوسال، این آموزش را ارائه دهد که می توانید آخرین نظرات شرکت کنندگان در دوره را از بخش نظرات و تجربیات دیگران مشاهده بفرمایید.

درصد قابل توجه ای از این افراد به خاطر شکست های پیشین و  آزمون و خطاهای بسیار در یافتن بهترین استراتژی معاملاتی با ناامیدی در حال خروج از این شغل پردرآمد بودند که بعد از گذراندن این دوره توانستند به درآمد مستمر و آنچه که برای آن در تلاش بودند برسند.

در تحلیل سنتیمنتال معامله گر بر خلاف تحلیل تکنیکال ( مالی کلاسیک ) هیچ تمرکزی بر گذشته قیمت ندارد در واقع کاری به این ندارد که در گذشته قیمت به چه شکل حرکت کرده است. چون در آن زمان نقدینگی و شرایط مربوط به خودش وجود داشته که قیمت به آن شکل حرکت کرده است.

توضیحات بیشتر را در خصوص مزایای تحلیل سنتیمنتال را از زبان احمدرضا جبل عاملی، معامله گر و مدرس تحلیل سنتیمنتال بشنوید.

0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه نظرات