تحلیل سنتیمنتال چه مزایایی برای معامله گر دارد؟ | ویدیو شماره ۲۱

مزایای تحلیل سنتیمنتال در چیست؟ | آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی
چکیده این مطلب :
بازدید
بدون دیدگاه

دانش نوین معامله گری که به تازگی توسط آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی وارد کشورمان شده است با نام تحلیل سنتیمنتال می باشد که میزان سوددهی، قدرت و سادگی این نوع تحلیل باعث شده که توجه بسیاری از سازمانها، بانک ها و معامله گران حرفه ای را در خاورمیانه به خود جلب کند.

تحلیل سنتیمنتال چه مزایایی برای معامله گر دارد؟

تحلیل سنتیمنتال دانشی نوین است که به تازگی توسط احمدرضا جبل عاملی وارد کشورمان شده است و در بازه زمانی ۲ ساله ای که دوره های آموزشی این نوع تحلیل در ایران و کشورهای همجوار برگزار شده توانسته توجه بسیار از موسسات و صندوق های مالی و سرمایه گذاری، بانک ها، سازمان ها و درصد بیشماری از معامله گران حرفه ای و مبتدی داخلی و خارجی را به خود جلب کند.

آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی تا الان توانسته است به صورت حضوری و غیر حضوری به بیش از ۲۰۰۰ نفر در طی دوسال، این آموزش را ارائه دهد که می توانید آخرین نظرات شرکت کنندگان در دوره را از بخش نظرات و تجربیات دیگران مشاهده بفرمایید.

درصد قابل توجه ای از این افراد به خاطر شکست های پیشین و  آزمون و خطاهای بسیار در یافتن بهترین استراتژی معاملاتی با ناامیدی در حال خروج از این شغل پردرآمد بودند که بعد از گذراندن این دوره توانستند به درآمد مستمر و آنچه که برای آن در تلاش بودند برسند.

در تحلیل سنتیمنتال معامله گر بر خلاف تحلیل تکنیکال ( مالی کلاسیک ) هیچ تمرکزی بر گذشته قیمت ندارد در واقع کاری به این ندارد که در گذشته قیمت به چه شکل حرکت کرده است. چون در آن زمان نقدینگی و شرایط مربوط به خودش وجود داشته که قیمت به آن شکل حرکت کرده است.

توضیحات بیشتر را در خصوص مزایای تحلیل سنتیمنتال را از زبان احمدرضا جبل عاملی، معامله گر و مدرس تحلیل سنتیمنتال بشنوید.

1

لینک های دانلود

عضویت سریع

جهت دانلود این فایل در صورتی که عضو هستید ابتدا با نام کابری خود وارد شوید و در غیر این صورت از طریق فرم زیر بصورت سریع عضو سایت شوید و فایل را دانلود نمائید

فایل آموزشی تصویری و صوتی
حجم فایل ها : 326 مگابایت - 9 مگابایت
زمان فایل صوتی : 7 دقیقه

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

نظرات

فهرست