chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

ترفند جدید دوج کوین

همانطور که قیمت دوج کوین تا بیش از نیم دلار افزایش پیدا می کند، دوج ترفندهای جدیدی به کار می گیرد

همانطور که قیمت دوج کوین تا بیش از نیم دلار افزایش پیدا می کند، دوج ترفندهای جدیدی به کار می گیرد

قیمت دوج  مجددا طی 24 ساعت گذشته بیش از 30 درصد افزایش یافت.

دوج کوین (دوج) صعود سریع خود را در روز سه شنبه ادامه داد به طوری که  قیمت کوین برای محبوب ترین میم کوین جهان برای اولین بار از مرز 0.50 دلار عبور کرد.

روز سه شنبه ، ارزش دوج کوین از 0.389421 دلار به 0.541900 دلار افزایش یافت. یک افزایش  39٪  درصدی که یک رقم جدید بسیاربالا را برای دوج رقم زد.

دوج کوین که در لیستی از بازار بورس رمز ارز eToro انگلستان و درآغاز برنامه تلویزیونی Saturday Night Live حمایت شد، ناظرانش را باز هم حیرت زده کرد- ناظرانی که این کوین را مثل خالق آن یک شوخی می دانند.

اما ثابت شده است که دوج کوین یکی از شوخی های سودآور در فضای رمز ارز است که شاهد موج خارق العاده آن از ابتدای سال تاکنون بوده ایم.

در تاریخ 1 ژانویه ، ارزش  دوج کوین کمتر از یک سنت بود. اندکی بیش از چهار ماه  – و رشد  10،922٪  اخیر آن – ارزش این کوین اکنون به بیش از نیم دلار رسیده است.

با توجه به افت 50 درصدی  کوین تا اواسط آوریل ، احتمالاً سرعت رشد دوج کوین هشداری به سرمایه گذاران احتمالی آن می باشد. نوسانات مشابهی در ماه فوریه مشاهده شد، زمانی که توییت  ایلان ماسک  تقریباً 25٪ از رشد  دوج کوین را در عرض چند ساعت از بین برد. Top of FormBottom of Form

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − هفده =