chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

در اینجا به این موضوع پرداخته شده که توییت های ماسک و سایلور چقدر روی قیمت رمزارز در Q2 تأثیر گذاشته است

در اینجا به این موضوع پرداخته شده که توییت های ماسک و سایلور چقدر روی قیمت رمزارز در Q2 تأثیر گذاشته است|چارتیکال| پرایس اکشن|فوت پرینت|سنتیمنتال|فارکس|ارزدیجیتال|ولیوم تریدینگ|آموزش پرایس اکشن آموزش ولیوم تریدینگ آموزش بورس آموزش فارکس آموزش ارز دیجیتال آموزش فوت پرینت آموزش ولیوم تریدینگ آموزش کسب درامد آموزش ترید اموزش ساده پرایس اکشن آموزش رایگان پرایس اکشن قیمت بیت کوین قیمت ارز دیجیتال آموزش ساده ارز دیجیتال آموزش ولیوم تریدینگ رایگان آموزش رایگان فارکس آموزش رایگان بیت کوین

در اینجا به این موضوع پرداخته شده که توییت های ماسک و سایلور چقدر روی قیمت رمزارز در Q2 تأثیر گذاشته است.

ایلان ماسک و مایکل سایلور به عنوان دو فرد تأثیرگذار در رمزارزها ظهور کرده اند. تجزیه و تحلیل جدید از TIE و eToro USA که روی احساسات متمرکز است میزان تأثیر این دو نفر را نشان می دهد.

ایلان ماسک و مایکل سایلور در سه ماهه دوم نقش مهمی در شکل گیری احساس سرمایه گذاران رمزارز داشتند. و نشان می دهند که چگونه سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال نوپا در مقایسه با سایر بازارهای با ثبات تر، باقی مانده است.

تجزیه و تحلیل احساسات از TIE و eToro USA نشان می دهد که چقدر ماسک و سایلور بر ارزش بیت کوین در سه ماهه دوم تأثیر گذاشته اند. نتایج در گزارش سه ماهه eToro USA با عنوان “ارزش واقعی تأثیر” ارائه شده است.

ایلان ماسک

این گزارش نشان می دهد که توییت های ایلان ماسک در مورد بیت کوین به طور متوسط. با کاهش 6/1 درصدی قیمت بیت کوین طی 24 ساعت دنبال شده است. با این حال، توییت های ماسک در مورد بیت کوین بر روی احساسات سرمایه گذاران تأثیر مثبت گذاشته. و به افزایش 4/44 درصدی حجم توئیت های مربوط به بیت کوین کمک کرده است.

محققان سه مورد را شناسایی کردند که توییت های مربوط به ماسک در مورد بیت کوین، با کاهش حتی بیشتر قیمت این رمزارز همراه بوده است. در تاریخ 16 می، توییت وی درباره متمرکزسازی استخراج، با کاهش 6/7 درصدی قیمت بیت کوین طی 24 ساعت آینده همراه بوده است.

ایلان ماسک: “بیت کوین در واقع بسیار متمرکز است. و اکثریت آن توسط تعداد زیادی از شرکت های بزرگ استخراج (معروف به هشینگ) کنترل می شود.

یک مرکز استخراج ذغال سنگ در سین کیانگ دچار آبگرفتگی شد. تقریباً ماینرها را از بین برد و نرخ هش بیت کوین 35٪ کاهش یافت. به نظر شما “غیرمتمرکز” است؟”

توییت او در تاریخ 12 می در مورد استفاده از سوخت های فسیلی برای استخراج بیت کوین احتمالاً منجر به افت 4/9 درصدی بیت کوین در مدت مشابه شده است. سرانجام، در تاریخ 20 می، ادعای ماسک مبنی بر اینکه استخراج جهانی بیت کوین از مصرف انرژی برخی از کشورهای متوسط فراتر رفته است. باعث کاهش 3/11 درصدی قیمت بیت کوین طی 24 ساعت شد.

ایلان ماسک: “مصرف انرژی هش بیت کوین (استخراج) در حال تجاوز از مصرف کشورهای متوسط است. تقریباً غیرممکن است که هشرهای کوچک، بدون آن مقیاس اقتصادی عظیم، موفق شوند.”

ماسک هنگامی که گفت تسلا دیگر به دلیل نگرانی های زیست محیطی، پرداخت بیت کوین را قبول نمی کند. مورد تحقیر جامعه بیت کوین قرار گرفت. به نظر می رسد وقتی مدیر عامل تسلا هفته گذشته گفت ماینرهای بیت کوین معیار های او را در مورد انرژی های تجدیدپذیر رعایت کرده اند. قیمت این رمزارز عقب نشینی کرد.

مایکل سایلور

به نظر می رسد توییت های مدیرعامل میکرواستراتژی، مایکل سایلور نیز بر قیمت بیت کوین تأثیر گذاشته است. اما در جهت عکس. همانطور که TIE و eToro USA توضیح می دهند:

“اکثر توییت های او در حالی بود که قیمت بیت کوین از 11 هزار به 60 هزار دلار افزایش یافت. بیشتر آنها دیدگاه مثبتی دارند، اعم از اعلامیه های خرید اخیر  بیت کوین یا تبلیغ کلی دارایی میکرواستراتژی. “

به طور متوسط، طی 24 ساعت پس از توئیت های متمرکز سایلور روی بیت کوین، قیمت این رمزارز 4/4٪ افزایش یافته. و احساسات سرمایه گذاری8/0٪ کاهش یافته و حجم توییت 1/4٪ افزایش یافته است.

مدیرعامل میکرواستراتژی متقاعد شده که بیت کوین، “اوج” دستاورد بشریت است. و آن را “درمانی” برای تورم نابود کننده تمدن توصیف می کند. نهادهای تحت کنترل مستقیم وی از اواسط سال 2020 بیش از 111،000 بیت کوین جمع کرده اند.

مایکل سایلور: “تورم، سرطانی است که در طول تاریخ، تمدن ها را می کشد. بیت کوین درمان این سرطان است.”

در یک نظرسنجی اخیر، سایلور از 3/1 میلیون دنبال کننده توییتر خود پرسید. که فکر می کنند بیت کوین چقدر دوام خواهد داشت. از بین بیش از 105000 نفری که در این نظرسنجی شرکت کردند. تقریباً 38٪ گفتند که معتقدند بیت کوین 10 هزار سال دوام می آورد.

افزایش تأثیرگذاران YouTube

این گزارش همچنین تأثیر فزاینده کاربران یوتیوب در بازار رمزارز را برجسته کرده است. محققان گفتند: “همانطور که تأثیرگذارها از نظر تحریک تعامل در محصولات مصرفی و صنایع مد کاملاً شناخته شده هستند. شخصیت های محبوب رسانه های اجتماعی نیز همین کار را با دارایی و پروتکل های رمزارز برای کاربران، معامله گران و سرمایه گذاران انجام می دهند.”

به طور خاص، این گزارش به کانال Bitboy Crypto اشاره کرد، یک کانال با بیش از 1/1 میلیون دنبال کننده. که یکی از جذاب ترین مخاطبان را در این صنعت دارد. کانال هایی مانند Coin Bureau، Altcoin Daily و Sheldon Evans. نیز به دلیل رشد قابل توجه خود در بازار صعودی، ذکر شده اند.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − هجده =