chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

ثبت یک رکورد جدید در دارایی های تحت مدیریت سرمایه گذاران نهادی با ورود به اتریوم

اخبار داغ رمز ارز بیت کوین و دیگر ارز دیجیتال ها

سرمایه گذاران سازمانی همچنان به نفع اتریوم از بیت کوین خارج می شوند، و سرمایه گذاری انجام شده در اتر اکنون نشان دهنده ی ورود بیش از یک چهارم دارایی تحت مدیریت نهادی در این رمزارز است.

تقاضای سرمایه گذاران نهادی برای اتریوم همچنان رو به افزایش است، و در حال حاضر سرمایه گذاری در محصولات اتر بیش از یک چهارم دارایی های تحت مدیریت نهادی در این رمزارز را نشان می دهد.

طبق گزارش هفتگی جریان صندوق دارایی های دیجیتال CoinShares در تاریخ 1 ژوئن، هفته گذشته شاهد ورود قابل توجه سرمایه گذاران نهادی به رمزارزها به ارزش 74 میلیون دلار بودیم زیرا سرمایه گذاران قصد داشتند از ریزش رخ داده ی اخیر که باعث از دست رفتن ارزش بیش از 50٪ بسیاری از رمز ارزها شد، سود کسب کنند.

بیش از 63 درصد ورود سرمایه گذاران سازمانی به محصولات اتر صورت گرفته یا 46.8 میلیون دلار از کل دارایی تزریق شده، وارد اتر شده است. محصولات اتر اکنون 27٪ از دارایی تحت مدیریت ترکیبی برای محصولات سرمایه گذاری رمزارز را نشان می دهد – که بالاترین سهم تاکنون می باشد.

ورودی قابل توجه سرمایه به چند رمزارز دیگر (1/11 میلیون دلار) و همچنین ورود به صندوق کاردانو (2/5 میلیون دلار)، ریپل (5/4 میلیون دلار) و Polkadot (8/3میلیون دلار) نیز انجام شده است.

میزان خروج پول از محصولات بیت کوین با ارزش بازار حدود 4 میلیون دلار بوده است – که این مقدار در مقایسه با 9/110  میلیون دلار خروج هفته گذشته، کاهش یافته است. طی سه هفته گذشته، 246 میلیون دلار از محصولات سرمایه گذاری بیت کوین خارج شده است.

با وجود ورود 9/47 میلیون دلار بیت کوین طی 30 روز گذشته که در حال حاضر معادل تقریباً یک سوم اتر یا 7/147 میلیون دلار اتر است، بیت کوین هنوز هم با تقریبا 4/4 میلیارد دلار ورود سرمایه در مقایسه با 973 میلیون دلار اتر، رکورد جریان ورودی سالانه را در اختیار دارد.

با این حال، حرکت اخیر اتر باعث ایجاد گمانه زنی های جدید در مورد این موضوع شده که آیا اتریوم در حال آماده شدن برای ورق زدن برگه ی بیت کوین است یا خیر. اتریوم در حال حاضر از نظر تعداد معاملات، کارمزد و حجم معامله، قصد شکست بزرگترین رمزارز را دارد.

طبق گفته CoinGecko، اتر در حال حاضر دومین رمزارز از نظر حجم با 8/38  میلیارد دلار حجم روزانه است که جایگاه آن بعد از تتر با حجم روزانه  103 میلیارد دلار قرار دارد. طی 24 ساعت گذشته تقریباً 9/32 دلار بیت کوین دست به دست شده است.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × دو =