جک دورسی، مدیر عامل توییتر مرتباً به اتریوم “نه” می گوید

جک دورسی، مدیر عامل توییتر مرتباً به اتریوم  "نه" می گوید
جک دورسی، مدیر عامل توییتر مرتباً به اتریوم “نه” می گوید

علی رغم اینکه توییتر، 140 صندوق قابل معامله ی NFT در بلاکچین اتریوم منتشر کرده. اما مدیر عامل توییتر همچنان به رد این آلت کوین به عنوان یک سرمایه گذاری ادامه می دهد.

جک دورسی، مدیر عامل توییتر، با وجود فعالیت در توکن های غیر مثلی مبتنی بر اتریوم (NFT)، ایده خرید اتر را دوباره رد کرد.

روز چهارشنبه، توییتر از طریق پلتفرم Rarible، یک پلتفرم بزرگ NFT. که از شبکه بلاک چین اتریوم برای استخراج توکن های قابل جمع آوری دیجیتال استفاده می کند، نظر خود را اعلام کرد.

اما علی رغم اینکه توییتر 140 صندوق NFT مبتنی بر اتریوم بعنوان دومین رمزارز بزرگ را منتشر کرد،ه  ظاهراً دورسی فقط به بیت کوین وفادار است.

به دنبال اخبار NFT، یکی از کاربران توییتر بنام پک انیمال اظهار داشت كه “فقط نیاز به گذشت زمان است” تا دورسي در اتر سرمايه گذاري كند. و مدير عامل توییتر به سادگي به این کاربر پاسخ “خیر” داد.

جامعه رمزارز متعاقباً به دو اقدام دورسی در باره اتریوم واکنش نشان داد. و آدام کوکرن از Cinneamhaim Ventures، مدیرعامل توییتر را به دلیل اینکه ” حامی افراطی بیت کوین” است. مورد انتقاد قرار داد در حالی که توییتر، “NFT های مبتنی بر اتریوم را در Rarible چاپ کرد. ” کوکران افزود: “با این سطح از انعطاف ذهنی، من تعجب می کنم که او امسال در المپیک 2021 توکیو، نماینده ایالات متحده نخواهد بود.”

دورسی، که همچنین یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت پرداخت دیجیتال دوستانه رمزارز Square است. قبلاً وفاداری خود را فقط به بیت کوین ابراز کرده. و در یک توییت در سال 2019 اظهار داشت: “من فقط بیت کوین دارم.”. در کنفرانس بیت کوین در سال 2021 که در اوایل ماه ژوئن برگزار شد، او گفت، “بیت کوین کاملا همه چیز را تغییر می دهد. […] فکر نمی کنم چیز بیشتری برای مردم در سراسر جهان وجود داشته باشد. “

مایکل سیلور فقط یک طرفدار افراطی بیت کوین نیست: “در این فضا جا برای همه وجود دارد”

دورسی که یکی از معتقدان اولیه بیت کوین است. بارها و بارها استدلال کرده است که بیت کوین حداقل از سال 2018 ارز واحدی در اینترنت خواهد بود. او قبلاً از ورود به آلت کوین هایی مانند اتر خودداری می کرد. و ادعا کرد که در سال 2019 فقط در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است.

اظهارات دورسی در حالی است که برخی از بزرگترین حامیان بیت کوین اعتراف می کنند. که اتر در نهایت می تواند از بیت کوین به عنوان بزرگترین رمزارز در جهان پیشی بگیرد. مایک نووگراتز، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری رمزارز Galaxy Digital، روز پنجشنبه پیش بینی کرد. که اتر در آینده می تواند به “بزرگترین رمزارز” تبدیل شود.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + 1 =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉