جک دورسی، مدیر عامل توییتر معتقد است بانک ها بی فایده هستند، اما آیا رمزارزها واقعا آماده جایگزین شدن با سیستم مالی فعلی هستند؟

جک دورسی، مدیر عامل توییتر معتقد است بانک ها بی فایده هستند، اما آیا رمزارزها واقعا آماده جایگزین شدن با سیستم مالی فعلی هستند؟

جایگزین رمزارزها : جک دورسی، مدیرعامل توییتر، شخصی است که از تبلیغ بیت کوین پرهیز نمی کند. از زمان ورود دورسی به فضای رمزارزها و اعلام این موضوع که طرفدار افراطی بیت کوین است. او “از بیت کوین بسیار حمایت کرد”، و اخیراً برخی از اظهار نظرات وی از کنفرانس بیت کوین که در میامی برگزار شد. در مورد بی فایده بودن بانک ها و حسن نیت ورود به بیت کوین، در انجمن رمزارز توییتر دست به دست در حال چرخش است.

بانکداری برای افرادی که دسترسی به بانک ندارند

طبق گفته جک دورسی، میلیاردها شهروند بدون بانک در جمعیت جهانی وجود دارد. با افزایش سرعت استفاده از دستگاه های تلفن همراه. بیت کوین می تواند این شکاف را برای این جمعیت بدون بانک پر کند. دورسی، که با این نظر موافق است، در تایید این گفته می گوید “ما دیگر به بانکها نیازی نداریم”.

او افزود “ما به موسسات مالی که امروز داریم نیاز نداریم. ما یک نهاد مالی داریم که رونق دارد، سالم است، و متعلق به کل جامعه است. و توسط جامعه هدایت می شود. ” او معتقد است که اجماع درون جامعه در دراز مدت قابل اعتماد است.

آیا بیت کوین آماده است جایگزین سیستم مالی فعلی شود؟

طبق گفته قبلی ما، جک دورسی، طرفدار آلت کوین ها نیست. به این معنی که موضع وی این است که بیت کوین می تواند جایگزین سیستم مالی فعلی شود. در حالی که تعداد زیادی از سرمایه گذاران رمزارز و تماشاچیانی مانند ایلان ماسک موافق هستند. که فیات و سیستم پولی سنتی منسوخ شده است. اما هنوز درگیری بزرگی پیرامون این موضوع وجود دارد. که کدام ارز رمزارز مناسب می تواند جایگزین سیستم پولی منسوخ شده شود. بیت کوین بسیار بی ثبات است و مسائل مربوط به مصرف انرژی آن هنوز حل نشده است. با تسریع زمان معامله در شبکه های دیگر، جای این بحث هست. که بسیاری از رمزارزهای واجد شرایط دیگر نیز وجود دارند. که می توانند جایگزین سیستم مالی شوند.

جالبتر این واقعیت است که بیت کوین، تهدید شماره یک برای بانکهای سنتی از نظر سرعت پذیرش است. از این رو، این نگرانی وجود دارد. که بانک ها بیشتر علاقه مندند تا با بیت کوین شاخ به شاخ شوند.

دو موضوع مسلم وجود دارد. اول اینکه سیستم مالی فعلی دیگر اولین انتخاب مردم نیست. و رمزارزها نشان می دهند که امیدوار کننده ترین گزینه هستند.

مورد دوم در مورد این است که کدام رمزارز در اولویت قرار می گیرد تا سیستم فعلی را تغییر دهد. تصمیم و نظر جمعی و کاربرد کلی تعیین می کند که کدام رمزارز در اولویت قرار می گیرد. برای مورد اول، بیت کوین به راحتی برنده می شود. برای مورد دوم، بسیاری از آلت کوین های آینده با کاربردهای ارزشمند وجود دارد.

(جایگزین رمزارزها)

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × سه =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉