جک دورسی به اتریوم “نه” می گوید، اما توییتر با نمایش NFT های رایگان خود در Rarible به این رمزارز علاقه نشان می دهد

جک دورسی به اتریوم "نه" می گوید، اما توییتر با  نمایش NFT های رایگان خود در Rarible به این رمزارز علاقه نشان می دهد
جک دورسی، مدیر عامل توییتر مرتباً به اتریوم “نه” می گوید

جک دورسی، بنیانگذار و مدیر اجرایی توییتر، یکی از طرفداران بیت کوین است. و نظرش این است که بیت کوین بعنوان رمزارز اصلی در آینده به ارز اینترنت تبدیل می شود. در حالی که افراد دیگر از بیت کوین و سایر رمزارزها حمایت می کنند. اما دورسی هیچ علاقه ای به سایر رمزارزها ندارد، زیرا چندین بار به این موضوع در صحبت های خود تأکید کرده است.

یک بار دیگر، هنگامی که انجمن رمزارز پیش بینی کرد که مدیر عامل برنامه پرداخت Square ممکن است. به دنبال رمزارزهای بیشتری باشد، دورسی این گفته را رد کرد، و این حرف او “قبل از خرید اتریوم توسط وی بوده است.”

پس از توییت دورسی به HamsterCoin در پاسخ به نیراج آگراوال از CoinCenter، یک مرکز غیر انتفاعی متمرکز بر موضوعات سیاست رمزارز، او در توییتر خود نوشت: “نماینده شرمان می گوید بزرگترین تهدید برای اتریوم، دوج کوین است.”

در ماه مارس، دورسی در توئیت خود اعلام کرد که قصد دارد کمک مالی به صورت صندوق NFT بیت کوین داشته باشد. و بخاطر این توییت خود، اتریوم دریافت کرد و این اولین اتریوم وی بود.

در حالی که دورسی نمی خواهد در رمزارز دیگری به جز بیت کوین سرمایه گذاری کند. شرکت توییتر او احتمالا 257 میلیارد دلار در اتر سرمایه گذاری کند.

جک می گوید که او اتریوم ندارد اما من فکر می کنم که او اتریوم دارد

NFT های توییتر را نمی توان به درستی مشاهده کرد. و اولین معاملات کیف پول اتریوم، 5/2 سپرده واریزی اتریوم بود.

این هفته، غول رسانه های اجتماعی (توییتر) اعلام کرد که 140 توکن غیرمثلی (NFT)  را از طریق بازار Rarible ارائه می دهد.

Rarible اخیراً 14 میلیون دلار در بودجه سری A به رهبری شرکت های سرمایه گذاری Coinfund و Venrock Capital جمع آوری کرده است. این شرکت از سرمایه جدید برای استخدام کارمندان بیشتر و راه اندازی بازارهای بیشتر در بلاکچین Flow استفاده می کند.

توییتر در یک سری توییت ها با تعدادی عکس مختلف، اعلام کرد. که روی صندوق های قابل معامله NFT سرمایه گذاری می کند. توییتر با اشاره به محدودیت توییت زدن فقط با 140 حرف، روز چهارشنبه با این عنوان توییتی ارسال کرد. “140 NFT رایگان برای 140 نفر از شما بهترین ها.”

بیانكا پوسترلی، رئیس بازاریابی و تبلیغات اجتماعی توییتر، گفت: “بخش NFT در توییتر بسیار شلوغ است. فقط امسال، من در بیش از 29 میلیون توییت، درباره NFT صحبت کردم.”

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + پنج =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉